خانه / خبرهای هنری / موزیک ویدیو ساسی با حضور الکسیس با نام تهران توکیو (سمیه)

موزیک ویدیو ساسی با حضور الکسیس با نام تهران توکیو (سمیه)

موزیک ویدیو ساسی با حضور الکسیس با نام تهران توکیو (سمیه) را به همراه جزئیات در مجله نازی ببینید.

ساسی مانکن باز هم با اهنگی دیگر دامنه ابتذال در موسیقی را گسترش داده و از یک بازیگر فیلم های مستهجن امریکایی استفاده کرده است!!!

موزیک ویدیو ساسی با حضور الکسیس

متاسفانه مخاطبان آهگ های او بیشتر نوجوانان و حتی کودکان است! گویا بعد از اینکه آهنگ او برخی از مدارس کشور پخش کردند این خواننده تشویق شد تا آهنگ های بیشتری به این مدل سبک تولید کند.

موزیک ویدیو ساسی با حضور الکسیس با نام تهران توکیو (سمیه)

ابتذال رسمی و غیررسمی فرقی با هم ندارند. مخاطب نوجوان امروز در برابر پمپاژ موسیقی مبتذل است و درنهایت این پمپاژ محصول فرهنگی است که به مخاطب در درازمدت تفکر، جهان‌بینی و سبک زندگی می‌دهد و زندگی هیچ‌کس با یک مصرع در یک ترانه تغییری نمی‌کند. پس، ماکان‌بند و هوروش بند و ایوا‌ن‌بند و …. مورد تبلیغ تلویزیون جمهوری اسلامی همان میزان خطرناکند که ساسی‌مانکن.

به‌طور مثال؛ وقتی پدر و مادر شخصی، ارتباط با جنس مخالف را هم‌طراز با یک گناه کبیره می‌بیند، آن شخص نمی‌تواند در این رابطه مشاوره‌ای صحیح بگیرد. چرا که اساسا مشاوره‌ای وجود نخواهد داشت و نظر خانواده درباره‌ این موضوع به‌قدری رادیکال و غیرقابل تغییر است که جای برای هیچ صحبتی باقی نمی‌ماند و درعین‌حال با هر رویکردی که بخواهد، این موضع از پیش تعیین‌شده (در مسائلی که حالت تابو دارند) را کمی تغییر دهد، به سخت‌ترین شکل ممکن برخورد خواهد شد؛ بنابراین آن شخص احتمالا روش «پنهان‌سازی» را می‌گزیند که این رویکرد خود بدترین عواقب را در پی خواهد داشت.


مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *