خانه / اخبار داغ / رضا کریمی عامل خرابکاری نطنز کیست؟ +اینستاگرام و بیوگرافی پیمانکار نیروگاه نطنز

رضا کریمی عامل خرابکاری نطنز کیست؟ +اینستاگرام و بیوگرافی پیمانکار نیروگاه نطنز

رضا کریمی عامل خرابکاری نطنز کیست؟ +اینستاگرام و بیوگرافی رضا  و ارشاد کریمی پیمانکار نیروگاه نطنز

خبرگزاری صدا و سیما : «رضا کریمی» عامل خرابکاری در نیروگاه هسته ای نطنز توسط وزارت اطلاعات شناسایی شده که قبل از حادثه به خارج از کشور گریخته است.اقدامات لازم برای دستگیری و بازگرداندن وی به کشور از مسیرهای قانونی در حال پیگیری است.

رضا کریمی عامل خرابکاری نطنز کیست؟

رضا کریمی عامل خرابکاری نطنز کیست؟ +اینستاگرام و بیوگرافی رضا  و ارشاد کریمی پیمانکار نیروگاه نطنز
رضا کریمی عامل خرابکاری نطنز کیست؟ +اینستاگرام و بیوگرافی

«رضا کریمی» عامل این خرابکاری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) شناسایی شده است. او قبل از حادثه به خارج از کشور گریخته است.

اقدامات لازم برای دستگیری و بازگرداندن وی به کشور از مسیر‌های قانونی در حال پیگیری است.

حادثهٔ نطنز انفجار و آتش‌سوزی بود که پنج‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ (به وقت محلی در ساعت یک شب) در تأسیسات هسته‌ای نطنز رخ داد. تأسیسات هسته‌ای نطنز در شمال استان اصفهان، یکی از مهم‌ترین سایت‌های غنی‌سازی اورانیوم در ایران به حساب می‌آید. بر اساس ارزیابی اولیه کارشناسان که با تطبیق عکس‌های منتشرشده توسط سازمان انرژی اتمی ایران و تصاویر ماهواره‌ای گوگل انجام شده، محل «حادثه» مرکز مونتاژ سانتریفوژ ایران بوده‌است.


مطالب و خبرهای این سایت بدون دخالت انسانی و فقط توسط نرم افزار از سایت های ایرانی گرداوری میشود. منبع هر مطلب در زیر آن درج شده است. اگر اطلاعاتی در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا حذف شود یا به مدیر سایت پیام بدهید. آیدی مدیر در تلگرام : robot_post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *