اطلاعات حسن صیاد خدایی ویکی پدیا را بخوانید / سرهنگ حسن صیاد خدایی کیست

سرهنگ حسن صیاد خدایی، نظامی ایرانی و از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هنگام خروج از منزل خود در خیابان مجاهدین اسلام در شرق تهران با شلیک پنج گلوله دو موتورسوار به سمت وی کشته شد. شهید خدایی از مدافعان حرم بود که مدتی در داخل سوریه برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) حضور داشت.

سپاه پاسداران | سپاه , سپاه قدس | نیروی قدس , شهدای ترور ,

سرهنگ حسن صیاد خدایی مجاهد مدافع حرم شهید «صیاد خدایی» پس از سال ها مجاهدت امروز در مقابل منزلش ترور شد و به شهادت رسید. وی در حین رانندگی با خودروی خود (پراید سفید) مقابل منزلش ترور شد.

همسرش اولین فردی بود که با پیکر این شهید مدافع حرم مواجه شد.
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در اطلاعیه ای اقدام تروریستی جنایتکارانه ضدانقلاب و عوامل استکبار جهانی در شهادت یکی از مدافعان سرافراز حرم را محکوم کرد.

این اطلاعیه با تبریک و تسلیت شهادت مدافع سرافراز حرم سرهنگ پاسدار صیاد خدایی به خانواده معظم وی تاکید کرده است که اقدام لازم برای شناسایی و دستگیری ضارب یا ضاربین پیش‌بینی و در حال انجام است.

سپاه پاسداران | سپاه , سپاه قدس | نیروی قدس , شهدای ترور ,
در این باره پایگاه اطلاع رسانی العین نیوز اعلام کرد: سرهنگ حسن صیاد خدایی در سن 15 سالگی به صفوف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیوست.

این پایگاه اطلاع رسانی به اشاره به بیانیه شورای عالی امنیت ملی ایران نوشت: ترور سرهنگ خدایی از خط قرمزی عبور کرد که بسیاری از معادلات را تغییر خواهد داد و عاملان این عملیات و کسانی که پشت سر آنها هستند بهای سنگینی خواهند پرداخت”.

سپاه پاسداران | سپاه , سپاه قدس | نیروی قدس , شهدای ترور ,
شبکه العربی قطری در این باره نوشت: امروز یکشنبه، افراد ناشناس سرهنگ پاسدار حسن صیاد خدایی را در پی شلیک مستقیم 5 گلوله شرق تهران، ترور کردند.

این رسانه عرب زبان افزود: یک شبکه سرویس اطلاعاتی اسرائیل در ایران دستگیر شدند.

در ادامه  گزارش داد که سپاه پاسداران اعضای یک شبکه اطلاعاتی اسرائیل را کشف و دستگیر کرد.

پایگاه اطلاع رسانی اسپوتنیک روسیه با انتشار خبر ترور شهید خدایی به سخنان علی صالحی، دادستان عمومی و انقلاب ایران، اشاره کرد واعلام کرد: دادستان ایران دستور تسریع در شناسایی و دستگیری عاملان ترور سرهنگ صیاد خدایی را صادر کرده است.

سپاه پاسداران | سپاه , سپاه قدس | نیروی قدس , شهدای ترور ,

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود یا به مدیر سایت ایمیل بدهید.. واتساپ (فقط پیام): 09374615072

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.