بوسه و گریه های آیت الله نوری همدانی بر تابوت شهید سردار قاسم سلیمانی + فیلم


در این مطلب، ویدیویی از گریه های آیت الله نوری همدانی بر پیکر مطهر سردار قاسم سلیمانی را خواهیم دید؛ با ما همراه باشید. پس از برگزاری باشکوه و میلیونی مراسم تشییع پیکرهای مطهر شهدای مقاومت، پیکر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدا عصر امروز برای تشییع به شهر قم منتقل شد. مردم از اقشار، طیف‌ ها و طوایف مختلف در این مراسم حضور داشتند و عرض ارادت خود را به سردار دل‌ ها، سپهبد شهید قاسم سلیمانی ، شهید ابومهدی المهندس و شهید مظفری‌ نیا نشان داده‌ اند.

در این مراسم، آیت الله نوری همدانی بر تابوت شهید سردار قاسم سلیمانی حاضر شد و با بوسه و گریه، سردار را بدرقه کرد!

‌مردم از ملیت‌ های گوناگون از آذربایجان، نیجریه، پاکستان، ترکیه و روسیه همه و همه آمده‌ اند تا ضمن محکوم کردن اقدام جنایتکارانه دونالد ترامپ در به شهادت رساندن سردار مقاومت، آمادگی خود را برای انتقام سخت اعلام کنند.

سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی المهندس از فرماندهان مقاومت ، پس از عمری مجاهدت بامداد روز جمعه ۱۳ دی ماه در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. بر اساس اعلام پنتاگون وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور صادر کرده بود. در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت‌ الله خامنه‌ ای ، رهبر معظم انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

در کارنامه فرماندهی سردار سلیمانی در نیروی قدس، نقاط درخشان بسیاری وجود دارد که بسیاری از آنها شاید برای همیشه پنهان بماند اما آنچه لااقل در ظاهر و برای نمونه می‌ توان دید،  تقویت و ثبات حزب‌ الله لبنان، تقویت نیروهای مقاومت فلسطینی در جریان جنگ‌ های ۳۳ روزه، ۲۲ روزه و ۸ روزه و نیز شکل‌ گیری و تقویت محور مقاومت خصوصاً در ۸ سال اخیر و پس از شروع بحران در سوریه و عراق است.

در انتها لازم به بیان است بر اساس اخبار منتشر شده از مراسم تشییع پیکر سردار قاسم سلیمانی ، قرار است طبق وصیت ایشان پیکر او در گلزار شهدای کرمان دفن شود.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!