عکس دختران خلبان اوکراینی پرواز مرگ بوئینگ ۷۳۷ |


دختران خلبان اوکراینی پرواز مرگ بوئینگ ۷۳۷

هواپیمای اوکراینی که از تهران عازم کیف اوکراین بود چند دقیقه بعد از بلند شدن دچار حادثه شد و متاسفانه تلاش های خلبان نتیجه نداد و سقوط کرد. بعد از چند روز مشخص شد که این هواپیما به علت شلیک موشک ایرانی که در اثر یک خطای انسانی بوده منهدم شده و سقوط کرده است.خلبان این هواپیما که اوکراینی بود تنها کاری که می توانست انجام دهد هواپیما را به یک منطقه خالی از سکنه هدایت کرد در ادامه در حیاط خلوت تصویری از این خلبان اوکراینی در کنار دخترانش می بینید.

دختران خلبان اوکراینی پرواز مرگ بوئینگ ۷۳۷

دختران خلبان اوکراینی پرواز مرگ بوئینگ ۷۳۷

تصویری از خلبان اوکراینی پرواز ۷۳۷ را در کنار فرزندانش مشاهده می‌کنید.

بد نیست بدانید فداکاری خلبان اوکراینی چه بوده است

بوی مرگ، سوختگی، آتش و دود در محوطه‌ای که هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ اوکراین سقوط کرده، به مشام می‌رسد. ۱۷۶ سرنشین بوئینگ تنها در ۶ دقیقه تمام آرزوهایشان را از دست دادند و به کام مرگ رفتند. اما آمار این فاجعه هولناک بی‌شک بیشتر می‌شد اگر خلبان هواپیما نمی‌توانست با مهارت تمام این پرنده غول پیکر افسار گسیخته را هرچند با ناکامی ۱۰۰ متر آن طرف‌تر بر زمین بنشاند. آن وقت به جای کانال آب و پارک لاله، بر سر ساکنان شهرک لاله و خانه‌های کوچک مردم شاهدشهر و خلج آباد آوار می‌شد. خانه‌هایی که ساکنان زیادی داشت و آمار قربانیان سر به فلک می‌زد. دیروز صبح تمام ساکنان خلج آباد برای روح خلبان هواپیما طلب آمرزش می‌کردند و قدردان او بودند که آنها را از مرگی تلخ نجات داده بود.

یک ساعت قبل از پرواز

ساعت ۵:۱۵ دقیقه بامداد ۱۸ دی مسافران پرواز اوکراین در فرودگاه امام خمینی(ره) به انتظار پرواز بودند. اما هواپیما تأخیر داشت و در نهایت ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه مسافران سوار بر هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ در آسمان تهران به پرواز درآمدند.

۳ دقیقه بعد موتور هواپیما آتش گرفت، ترس و دلهره به جان مسافران و خدمه افتاد. خلبان تصمیم گرفت به سمت فرودگاه برگردد، به همین دلیل تغییر مسیر می‌دهد. این موضوع را شاهدان عینی می‌گویند که حادثه تلخ سقوط بوئینگ را دیده‌اند.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥منبع حیاط خلوت