پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022

تمجید سرمربی لیورپول از ساچی !

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول به تمجید از آریگو ساچی، سرمربی بزرگ ایتالیایی پرداخت.

به گزارش  رصد ورزشی و به نقل از فوتبالی؛ آریگو ساچی یکی از تئوریسین های بزرگ دنیای فوتبال است که در دهه 90 میلادی با میلان به موفقیت های بزرگی دست یافته و یکی از قدرتمندترین تیم های تاریخ فوتبال اروپا را بنا کرد. یورگن کلوپ مدعی شد فیلم های تمرینات آریگو ساچی در دوران حضورش در میلان را بارها تماشا کرده و همیشه او را مورد تحسین قرار داده است.

یورگن کلوپ گفت: “شما می توانید نکات زیادی را در دنیا مربیگری از افراد بیاموزید، اما زمانیکه فرصت کار کردن کنار آنها را داشته باشید یک فرصت واقعی و خوب به دست آورده اید. من همیشه آریگو ساچی را مورد ستایش قرار داده ام. البته من هیچگاه فرصت کار کردن و شناختن او را نداشتم و تنها یک بار تلفنی با این سرمربی صحبت کرده ام.

البته من آریگو ساچی را می شناختم، اما وقتی در ماینتس بازی می کردم، سرمربی سابقم ولفگانگ فرانک ویدئوهایی از تمرینات او را به من نشان داد و این باعث شد من بیشتر درگیر کار و تفکرات او بشوم. من فکر می کنم در آن مقطع حدود 20 ، 30 یا شاید حتی 500 جلسه تمرینی آث میلان در دوران آریگو ساکی را تماشا کردم، زیرا سرمربی سابق من آنها را ضبط کرده بود و به ما نشان می داد.”

 


منبع رصد ورزشی

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *