ماجرای ممنوع الکاری و عکس جنجالی لیلا بلوکات + عکس و بیوگرافیلیلا بلوکات بازیگری که با ایفای نقش در سریال یوسف پیامبر در میان مخاطبان تلویزیون محبوب تر شد آخرین بار با سریال زمانی برای عاشقی به کارگردانی محمدحسین لطیفی در تلویزیون جلوی دوربین رفت و پس از آن دیگر در هیچ کار تلویزیونی دیده نشد.عکس جنجالی لیلا بلوکات را در پایین مشاهده می کنید 

 

Image result for ماجرای ممنوع التصویری لیلا بلوکات"

 

دوری پنج ساله لیلا بلوکات از تلویزیون به شایعه ممنوع التصویری او دامن زد و با حواشی زیادی همراه بود. این بازیگر کشورمان به بهانه پخش مجدد سریال زمانی برای عاشقی به توضیح درباره ممنوع التصویر بودن در تلویزیون پرداخت.

 

توضیح لیلا بلوکات درباره ممنوع التصویری در تلویزیون

 

لیلا بلوکات

 

لیلا بلوکات در سریال زمانی برای عاشقی

لیلا بلوکات با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : سلام بازپخش سریال زمانی برای عاشقی ، هر شب 10:30 شبکه پنج و تکرار ساعت7:30 هر شب ،کارگردان محمد حسین لطیفی .

آخرین سریال من در تلویزیون 5 سال پیش ، خیلیها سوال کردن که چرا تلویزیون کار نمیکنم آیا ممنوع التصویرم؟!

الان فرصتی شد که جواب بدم تمام این 5 سال درگیر موسسه خیریه و اجرای تئاتر و کار در سینما بودم گزیده انتخاب کردم و با وسواس دارم پیش میرم …واسه خوب موندن و درست انتخاب کردن باید گذشت از خیلی پیشنهادات کاری که سلیقه من نبوده،تو این 20 سالی که کار تصویر میکنم انتخابات اشتباه زیاد داشتم و با چندین سال کار نکردن سعی کردم مسیر پیش رومو تغییر بدم، سعی کردم کیفیت در انتخاباتمو بیشتر کنم و بیکاری و بی معرفتی و تحمل کردم،تا اتفاق مناسب سر وقت مناسب برام تو مسیر کاری و حرفه ایم بیوفته و خدا رو شاکرم بخاطر صبری که بهم داده…

در این ایام سوگواری ما رو فراموش نکنید التماس دعا… و دعا کنیم برای شرایط سخت زندگیمون و آرامش در تمام مراحل زندگی ، این روزگار سخت هم بگذره هر چه زودتر آمین….

 

Image result for لیلا بلوکات"

 

لیلا بلوکات در خیریه مهر لیلا

لیلا بلوکات موسس خیریه مهر لیلا است و چند سالی است که با تاسیس این خیریه با کمک خیرین برای سلامت کودکان بیمار با ناتوانی جسمی فعالیت میکند و هرساله مراسمی با حضور چهره های سرشناس سینما و تلویزیون برای کمک به این بچه ها برگزار میشود.

 

فاطمه گودرزی

لیلا بلوکات و فاطمه گودرزی در خیریه مهر لیلا

 

لیلا بلوکات در سریال هایی چون سرزمین خاکستری ، آسمان همیشه ابری نیست ، روز رفتن ، روزهای زندگی ، یوسف پیامبر ، خسته دلان ، راز پنهان ، زمانی برای عاشقی و … ایفای نقش کرده است.

 

Image result for لیلا بلوکات"

 

سریال زمانی برای عاشقی آخرین سریال لیلا بلوکات در تلویزیون بود که به کارگردانی محمدحسین لطیفی درباره محرم و عزاداری برای امام حسین (ع) روی آنتن شبکه پنج سیما رفت.

 

Image result for ماجرای ممنوع التصویری لیلا بلوکات"

 

Image result for لیلا بلوکات"آیا این خبر مفید بود؟


منبع این مطلب سایت شمانیوز است