سرنوشت اسرار آمیز دختر اهوازی و پسر بدون لباس که ربوده شد


به گزارش گروه حوادث رکنا، شامگاه جمعه 4 بهمن امسال ماموران پلیس آبادان در جریان آدم ربایی دختر و پسر جوانی در خیابان امام «ره» شهر آبادان قرار گرفتند که خیلی زود تیمی از مامورانبرای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

ماموران با حضور در محل اطلاع پیدا کردند که 4 مرد مسلح که نقاب به صورت داشتند با ورود به خانه ای در پشت خیابان گمرک آبادان پسر جوانی را که لباس به تن نداشت در میان پیتویی پیچیده شده را همراه با دختر جوانی که روی زمین می کشیدند سوار بر یک خودرو ربوده اند و حتی وقتی اهالی محل قصد دخالت داشتند یکی از آدم رباها اقدام به تیراندازی کرده و سوار بر خودرو پا به فرار گذاشتند.

با گذشت 11 روز از این ماجرا و در حالیکه هنوز ردی از دختر و پسر جوان و آدم رباها به دست نیامده یکی از منبع آگاه در این پرونده به خبرنگار رکنا گفت: تحقیقات نشان از آن دارد که پسر ربوده شده از دلارفروشان خیابان امام «ره» است و از 5 سال قبل با دختر جوان در ارتباط بوده و خانواده دختر اهوازی وقتی متوجه ماجرا می شوند با اطلاع از اینکه دختر و پسر جوان با هم هستند با پاتوق آنها رفته و اقدام به ربودن آنها کرده اند.

وی افزود: خانواده پسر جوان با مراجعه به پلیس عنوان کردند که حال پسر و دختر جوان خوب است و خانواده دختر اهوازی قصد دارند آنها به عقد هم در بیاورند و هیچ آسیبی به آنها نرسانده اند.

بنا به این گزارش، در حالیکه برخی از مسئولین شهر عنوان داشته که این ماجرا آدم ربایی نیست و یک اختلاف خانوادگی است اما هنوز با گذشت 11 روز و در حالیکه آدم رباها اقدام به تیراندازی و ربودن دختر و پسر جوان کردند هنوز هیچ سرنخی از آنها در دست نیست و مشخص نشده چه سرنوشتی در انتظار آنها قرار دارد و تحقیقات در دستور کار ماموران پلیس آبادان قرار گرفته است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

منبع این مطلب سایت رکنا است