پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022

مرجان داوری مترجم کیست؟ بیوگرافی مرجان داوری

مرجان داوری مترجم کیست؟ بیوگرافی او را به همراه ماجرای دستگیری در ادامه این صفحه از سایت تکناک مشاهده نمایید.

مرجان داوری کیست؟

او مترجم میباشد که در زمینه فلسفه مقاله هایی را ترجمه کرده است و بیشتر سعی میکند متون انگلیسی را به زبان فارسی ترجمه کند.

او در 4 اردیبهشت ماه 1345 در شهر تهران متولد شده است و در رشته های گرافیک و زبان انگلیسی تحصیل کرده است.

مرجان داوری مترجم کیست؟ بیوگرافی مرجان داوری

این خانم دوران کودکی خود را به همراه خانواده اش در انگلستان سپری کرده و دوران دبستان را در مدرسه انگلیس پشت سر گذاشته است.

مرجان داوری بعد از مدتی به همراه خانواده به تهران آمده و تحصیلات خود را در تهران ادامه داد و در دانشگاه الزهرا در رشته گرافیک و نقاشی به تحصیل پرداخت.

علت دستگیری

 او در سالهای اخیر به دلیل فعالیت های ناهنجاری به اتهام فساد فی الارض از طریق شرکت در تشکیل و اداره مرکز فساد و فحشا جنسی راهی زندان شد.

همچنین ببینید:

کشف 2 میلیارد ریال نفت‌گاز قاچاق در یزد

براساس حکم که توسط شعبه یک دادگاه کیفری استان تهران صادر شده، خانم داوری از بابت اتهام”معاونت در ارتکاب سه فقره زنای در حکم عنف” به ۷۵ سال حبس تعزیری محکوم شده است. با اعمال ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی، ۲۵ سال از این حکم قابل اجرا خواهد بود. مرجان داوری در خصوص پرونده دیگری که پیشتر از بابت اتهامات “افساد فی الارض، رابطه نامشروع، اجتماع و تبانی علیه نظام، عضویت در فرقه عرفانی اکنکار” به اعدام محکوم شده بود، توسط شعبه ۲۳ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی شهمیرزادی از اعدام تبرئه و حکم برائت وی صادر شد.

 

 

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *