فال یکشنبه ۱۸ اسفند ۹۸

طالع بینی و فال یکشنبه ۱۸ اسفند ۹۸ به همراه فال امروز متولدین ماه ها فال حافظ با تعبیر فال قهوه حرفه ای و فال روزانه امروز یکشنبه ۹۸/۱۲/۱۸ را در همین مطلب بخوانید.

فال گرفتن و فال بینی از دیرباز مورد توجه بسیاری بوده است. در فال گرفتن برخلاف طالع بینی که جنبه علمی دارد، بخش سرگرمی و فان بسیار پر رنگ تر است. ما در این مطلب فال های پر کاربرد و پرطرفدار مثل فال روزانه و فال شبانه، فال قهوه و فال حافظ را منتشر کرده ایم.  ضمن تبریک و آرزوی شادی برای تمامی متولدین امروز، همه مخاطبان را دعوت به مطالعه فال امروز می کنیم.

فال روزانه

 

دوست عزیزی که ۱۸ اسفند به دنیا آمده ای… تولدت مبارک!

امسال برای شما تحسین و تأیید دیگران و همچنین پاداش تلاش هایتان را به همراه خواهد داشت. سرمایه گذاری هایی که امسال در زمینه املاک انجام دهید برای شما منافع مادی بسیاری به همراه خواهند داشت. البته باید مواظب باشید بیش از اندازه درگیر حدس و گمان نشوید، زیرا این کار تنها نتایج بازدارنده برای شما به همراه خواهد داشت. مسائل حقوقی و قانونی که ذهن شما را درگیر کرده بودند بالاخره به صورت دوستانه و رضایت بخش حل خواهند شد. کودکان و همسرتان باعث خوشحالی و آرامش شما خواهند بود. شاید والدینتان از لحاظ سلامتی با مشکلاتی مواجه شوند، سعی کنید تا جایی که می توانید در کنار آنها باشید و به اندازه کافی برای آنها وقت بگذارید. یادتان باشد که پدر و مادر تنها انسان هایی هستند که هیچکس نمی تواند جایگزین آنها شود. امسال ممکن است به نظر دیگران زیاد اجتماعی نباشید، اما در واقع موضوع اصلی این است که آنقدر درگیر کارهایتان هستید که وقتی برای دیگران برایتان باقی نمی ماند.

 

فال یکشنبه 18 اسفند 98
فال یکشنبه ۱۸ اسفند ۹۸

فال روزانه متولدین فروردین

امروز از منبعی غیر منتظره که شاید حتی پیش از این برایتان ناشناس بوده است فرصتی برای کسب درآمد بیشتر از راه فعالیت های خلاقانه برایتان فراهم خواهد شد. شاید این فرصت برایتان غافلگیر کننده باشد، اما قطعا دوست دارید از آن بهره مند شوید. همچنین از لحاظ مادی نیز بخت با شما یار خواهد بود و پولی که به کسی قرض داده بودید به شما باز خواهد گشت و یا شاید حتی برنده جایزه نقدی کوچکی شوید، در هر صورت منتظر دریافت پولی غیر منتظره باشید. امروز شما این توانایی را دارید که به ایده هایی که در سرتان هستند جان بخشیده و آنها را عملی کنید و یا حداقل نقشه هایی ملموس برای به اجرا درآوردن آنها بکشید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز انرژی ذهنی و جسمی شما در سطح بالایی قرار دارد و آماده اید تا هر پروژه و هر اقدامی که لازم باشد را برای پیشرفت در مسیری که می خواهید به عهده بگیرید. فعالیت های هنری، کارهای گروهی و محافل اجتماعی برای شما فرصت های تازه ای را به همراه خواهند داشت، پس دست به کار شوید! امروز روزی پرهیجان خواهد بود و شما می توانید موفقیت های زیادی را کسب کنید. امروز در مورد رویاهایتان با شخصی که دوست دارید صحبت کنید. شاید در ابتدا این حرف ها به نظرتان ناراحت کننده و حتی غیر منطقی باشند، اما با شروع مکالمه این احساس را فراموش خواهید کرد. پس ترس و خجالت را کنار گذاشته و سفره دلتان را باز کنید

فال روزانه متولدین خرداد

امروز فرصتی بی سابقه برای بیان نیات واقعی خود و از بین بردن سوء تفاهم هایی که این اواخر در محل کارتان پیش آمده اند خواهید داشت. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که به خوبی منظورتان را به طرف مقابل منتقل کنید. دیگران تحت تأثیر لحن حرف زدنتان قرار گرفته و مذاکرات و صحبت هایتان به خوبی پیش خواهند رفت. بهترین روش در این موقعیت بیان صادقانه افکار و احساساتتان خواهد بود، تمام تلاشتان را برای جلوگیری از هر موقعیت ناخوشایند احتمالی به کار بگیرید. فعالیت های هنری که امروز انجام می دهید در هر زمینه ای که باشند مورد توجه دیگران قرار خواهند گرفت و حتی می توانند تبدیل به منبع درآمدی برای شما شوند.

فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است فرصتی برای یک سفر هوایی به همراه دوستان و یا همکارانتان برای شما پیش بیاید. شاید این سفر به قصد شرکت در یک نمایشگاه و یا به منظور فعالیت های کاری باشد، اما بهرحال فرصت های خوبی برای افزایش علم و دانشتان را برای شما به همراه خواهد داشت و تغییرات مثبت و بزرگی در زندگیتان ایجاد خواهد کرد. شما در حال حاضر استعداد فوق العاده ای برای یادگیری دارید و هر چیزی که به شما گفته و یا نشان داده شود را در ذهن خود ذخیره خواهید کرد. در هر صورت این نکته مهم را فراموش نکنید که اطلاعات جدیدتان را به کار بگیرید؛ دانشی که با عمل همراه نباشد و از آن استفاده نشود هیچ ارزشی ندارد.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز ممکن است برخی پروژه های شخصی و یا کاری که کاغذبازی های اداری زیادی را باید برای آنها انجام دهید با موفقیت به انجام برسانید و در نتیجه این اتفاق باعث افزایش درآمد شما به صورت قابل توجهی خواهد شد. موفقیت های گذشته تان که به تازگی در زمینه کاریتان دیده شده اند فرصت های تازه ای برای رسیدن شما به موفقیت ایجاد خواهند کرد. همه چیز نشان دهنده این است که خوش شانسی و موفقیت و پیشرفت در انتظار شما هستند، پس خودتان را برای شروع دوره ای فوق العاده در زندگیتان آماده کنید. امروز ممکن است با شریک زندگیتان بحث هایی در مورد مالکیت و مادیات داشته باشید که هر چند در نگاه اول ناخوشایند هستند می توانند نتیجه خوبی داشته باشند.

فال روز متولدین شهریور

امروز ممکن است که فرصت هایی برای شروع یک پروژه کاری و یا شخصی برای شما ایجاد شوند. قراردادها، توافق نامه ها و مسائل قانونی و اداری به نفع شما پیش خواهند رفت، اما سر در آوردن از آنها می تواند کمی برایتان دشوار باشد. کافی است هر فرم و برگه ای که در برابرتان قرار می گیرد را با دقت و تمرکز مطالعه کنید. بهر حال گران هیچ چیزی نباشید، هر اتفاقی که امروز بیفتد زندگی شما را به طور مثبتی تغییر خواهد داد، پس تغییرات را با آغوش باز پذیرا باشید. امروز سعی کنید به عشقتان نشان دهید چقدر برایتان ارزش و اهمیت دارد و کجای دنیای شما قرار گرفته تا راه را برای بهتر شدن و نزدیک تر شدن رابطه تان باز کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز صبح بیشتر وقتتان را به انجام کارهای پیش پا افتاده و خسته کننده روزمره خواهید گذراند. شاید این خیلی برایتان خوشایند نباشد، اما اگر میخواهید وقتتان را برای انجام کارهایی که برایتان جذاب تر هستند خالی کنید باید ابتدا این کارها را به انجام برسانید. شاید مجبور باشید کاعذ بازی های اداری بسیاری را انجام دهید اما خوشبختانه همه این کارها به سرعت و با موفقیت انجام خواهند شد. با قدرت به رهتان ادامه دهید، شما در مسیر درست قرار دارید. شاید خودتان متوجه این قضیه نباشید، اما اگر کمی دقت کنید خواهید دید که رفتارتان با خودتان همراه با نامهربانی و حتی بیرحمی است. اینقدر به خودتان را سرزنش نکنید و کمی با خود مهربان تر باشید.

فال روزانه متولدین آبان

سرکوب کردن احساساتتان کاری نیست که به خاطر آن تشویقتان کنند، حتی اگر فکر می کنید که ممکن است افکارتان بچگانه به نظر برسند بهتر است سعی کنید پیش از آن که خودشان راهی برای بروز یافتن بیایند، خودتان راهی برای بیان عاقلانه آنها پیدا کنید. مطمئن باشید پس از انجام این کار احساس خیلی بهتری خواهید داشت. امروز با شخصی که دوست دارید دیداری رمانتیک خواهید داشت و در مورد موضوعاتی که برای هر دوی شما جذاب هستند با یکدیگر صحبت خواهید کرد. شاید حتی برای آینده خود و این که چطور می توانید به یکدیگر نزدیک تر شوید برنامه ریزی کنید. امروز روز خیلی خوبی برای رشد و پیشرفت رابطه تان خواهد بود.

فال روزانه متولدین آذر

امروز شاید به فکر ایجاد برخی تغییرات و بازسازی خانه تان باشید. ممکن است شما به قصد تفریح و یا ایجاد تنوع در آستانه سال نو این کار را انجام دهید، اما این تعمیرات و بازسازی ارزش قابل توجهی به خانه تان خواهند بخشید و اگر بخواهید آن را بفروشید از خودتان بخاطر انجام این کار ممنون خواهید شد. امروز به طور غیر منتظره ای با دنیای درون خود ارتباطی دوباره برقرار خواهید کرد و افکاری که مدت ها نادیده گرفته بودید ناگهان قدرت بیشتری یافته و توجهتان را به خود جلب می کنند تا مجبور شوید توجه بیشتری به آنها کنید. نباید احساس کنید که پرداختن به آنها باعث آسیب پذیری شما خواهد شد. گارد دفاعیتان را کنار گذاشته و با خودتان روراست باشید.

فال روزانه متولدین دی

امروز ذهنتان سرشار از ایده های جورواجور است و می توانید در حرف زدن و یا نوشتن این ایده های گوناگون را به صورتی خلاقانه به کار بگیرید، شاید حتی بخواهید با یکی از دوستان نزدیکتان تماس گرفته و درباره این موج عظیم از افکار و ایده های تازه که به سراغتان آمده است صحبت کنید. یادداشت این افکار می تواند راه بهتری برای تخلیه و آرام تر کردن ذهنتان باشد و این مزیت را نیز دارد که بعدا می توانید به آن رجوع کنید. امروز شما با توانایی قابل توجهی که در حرف زدن و البته گوش کردن دارید، برای یکی از نزدیکانتان که به راهنمایی نیاز دارد همچون بهشتی آرامش بخش خواهید بود. البته یادتان نرود که صبور باشید و بگذارید بیشتر او حرف بزند.

فال روزانه متولدین بهمن

اگر خانه ای از خودتان داشته باشید قیمت آن به صورت قابل توجهی افزایش خواهد یافت و درآمدتان از طریق املاک می تواند خیلی بیشتر از آن چیزی شود که انتظارش را داشته اید و این موضوع زندگیتان را به طوری نتمحسوس و البته مثبت تغییر خواهد داد. اکنون زمانی فوق العاده برای خرید و فروش خانه است و اگر در حال خرید یا فروش ملک هستید الان بهترین فرصت برای انجام کارهای قانونی مربوط به آن خواهد بود. شاید با خودتان فکر کنید که در حال حاضر عملکردتان در محل کار با آن سطحی که از خود انتظار دارید خیلی فاصله دارد، اما این هیچ چیزی از ارزش های شما نمی کاهد و نباید اجازه دهید این احساس باعث کاهش اعتماد به نفستان شود.

فال روز متولدین اسفند

امروز ممکن است به یک باره نامه ها، ایمیل ها و تماس های تلفنی بسیاری را دریافت کنید که خبرهای خوب و اطلاعات مفیدی را برای شما به همراه خواهند داشت. برخی از آنها ممکن است حتی فرصت های تازه و منحصر به فردی را برای شما در خود داشته باشند. بحث های زیادی در این رابطه خواهید کرد که ذهن شما را به خود مشغول خواهند نمود. آن چه را که نوید بخش رشد و پیشزفت بیشتری برای شماست را پیدا کرده و بیخیال بقیه شوید. امروز کلام شما می تواند تأثیری جادویی روی اطرافیانتان داشته باشد و حرف هایتان همچون فیلمی در ذهن طرف مقابلتان مجسم شده و برایش قابل درک خواهند بود، از این موقعیت استفاده کنید.

فال قهوه

فال یکشنبه 18 اسفند 98 + فال قهوه با تعبیر
فال یکشنبه ۱۸ اسفند ۹۸ + فال قهوه با تعبیر۷

 

فروردین :راه : به مسافرت و اعمال خوب در دراز مدت تعبیر می شود.

اردیبهشت :دانه تسبیح : عشق _ صاحب بچه شدن _ ظرافت.

خرداد :کوزه : به وصال رسیدن – همبستر شدن – نزدیکی.

تیر :پرنده : خبر خوش – ملاقاتهای سودمند و شادی بخش – ترمقان در راه دارید – خبر دهنده بخت و اقبال است.

مرداد :قیچی : جدائی و دوری – بین اقوام و خویشاوندان جدائی انداختن و درواقع اختلاف خانوادگی – به جدایی از معشوق و درگیرژ با دوستان اشاره دارد.

شهریور :لب : نشانگر قرابت و خویشی است – از زخم زبانها نهراسید – احترام و عزت پیدا میکنید.

مهر :هیزم : سخن چینی و بد عملی, توام با جنگ و دعوا ولی زیانی نمی بینید.

آبان :بینی : قدرت تشخیص _ حس فعال.

آذر :دست در دست بودن دو زن : صحبت علیه کسی – دسیسه چینی.

دی :میمون : زیرکی – موزیگری _ شیطنت _ جستن از خطر.

بهمن :انجیر : نشانه غم و غصه ای میباشد که طولانب نخواهد بود.

اسفند :چغندر : دچار یک گرفتاری می شوید ولی زود برطرف خواهد شد.

 

فال حافظ روزانه

 

فال یکشنبه 18 اسفند 98 + فال حافظ با تعبیر
فال یکشنبه ۱۸ اسفند ۹۸ + فال حافظ با تعبیر

فال حافظ امروز فروردینی ها

شعر:

ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآیی
هر جا که روی زود پشیمان به درآیی
هش دار که گر وسوسه عقل کنی گوش
آدم صفت از روضه رضوان به درآیی

تعبیر:
دچار وسوسه شده ای بر سر دو راهی مانده ای کاری کن که سر از بهشت در بیاوری نه جهنم. درست است که تشنه هستی ولی نداری و تشنگی بهتر از گناه کردن است. خدا پاداش صبر واجر ثواب تو را می دهد و سربلند از راهی که انتخاب کرده ای در می آیی زیرا فکر درست و راه راست را طی کردی تا خانه ی محزون تو شاد شود.

فال حافظ امروز اردیبهشتی ها

‌‏
شعر:
روز هجران و شب فرقت یار آخر شد
زدم این فال و گذشت اختر و کار آخر شد
آن همه ناز و تنعم که خزان می‌فرمود
عاقبت در قدم باد بهار آخر شد

تعبیر:
ستاره ی بخت و اقبال شما می درخشد و فالتان بسیار فرخنده است. نعمت و مال به سویتان می آید. به ذکر و ثنای خداوند بپردازید. اتفاقات عجیبی رخ می دهند که همگی بسیار خوب هستند و دولت به همراه می آورند و این به خاطر تدبیر و عقل خودت می باشد. در همه حال با خدا باش.

فال حافظ امروز خردادی ها

‌‏
شعر:
سلامی چو بوی خوش آشنایی
بدان مردم دیده روشنایی
درودی چو نور دل پارسایان
بدان شمع خلوتگه پارسایی

تعبیر:
با کسانی دوستی و رفاقت کنید که حق دوستی را بجا آورند، پارسا باشند و زخم دلتان را مرهمی گذارند نه اینکه عهد بشکنندو حق آشنایی را فراموش کنند. همتی کنید تا دلتان باز هم مثل موم نرم شود. از همنشینی با یار بد پرهیز کنید تا سعادتمند شوید. شکایت نکنید همه ی این مسائل کار خدا بوده تا به خودتان بیائید.

فال حافظ امروز تیرماهی ها

 

شعر:
ای قصه بهشت ز کویت حکایتی
شرح جمال حور ز رویت روایتی
انفاس عیسی از لب لعلت لطیفه‌ای
آب خضر ز نوش لبانت کنایتی

تعبیر:
قصه ی زندگیتان بسیار زیبا و پر حکایت است. گاهی آنقدر شیرین است که مثل لطیفه ای از آن یاد می کنید و جوان می شوید. گاهی آنقدر غصه در آن موج می زند که تاب تحمل ندارید. قدر آن چیزی را که داشتید ندانستید و حال دارید از فراق آن می سوزید. تنها آرزویتان رهایی از غم و درد است که عنایت خداوند آن را برآورده می سازد.

فال حافظ امروز مردادی ها

 

شعر:
ترسم که اشک در غم ما پرده در شود
وین راز سر به مهر به عالم سمر شود
گویند سنگ لعل شود در مقام صبر
آری شود ولیک به خون جگر شود

تعبیر:
صبر داشته باش هر چند که دلت خون می شود راز خود را به کسی نگو خداوند داد تو را از ستمگران می گیرد. کاری از دستت برنمی آید، فقط دعا کن شاید بالاخره مورد قبول خداوند واقع شود. نکند اگر به حاجت رسیدی و معتبر شدی خدا را فراموش کنی بلکه باید بیشتر رو به خدا آوری.

فال حافظ امروز شهریوری ها


شعر:
گرم از دست برخیزد که با دلدار بنشینم
ز جام وصل می‌نوشم ز باغ عیش گل چینم
شراب تلخ صوفی سوز بنیادم بخواهد برد
لبم بر لب نه ای ساقی و بستان جان شیرینم

تعبیر:
رشته ی کار از دستتان خارج شده است. کار امروزتان را به فردا موکول نکنید، هر چند می دانید راهی را که انتخاب کردهاید بسیار سخت و پر فراز و نشیب است ولی به خاطر نتیجه ی شیرینش تحمل می کنید. رحمت خداوند شامل حالتان می شود وخیلی زود به مراد دلتان می رسید. و این از وفا و صداقت ایمان و حق گویی تان می باشد.

فال حافظ امروز مهرماهی ها

 

شعر:
چو آفتاب می از مشرق پیاله برآید
ز باغ عارض ساقی هزار لاله برآید
نسیم در سر گل بشکند کلاله سنبل
چو از میان چمن بوی آن کلاله برآید

تعبیر:
توقع خیلی زیادی از روزگار داری و دلت می خواهد بدون دردسر به همه چیز برسی. این خیالی بیش نیست بدون سعی و کوشش کار به جایی نخواهی برد. پس مثل حضرت نوح خودت آینده ات را بساز تا بلا و فقر رهایی پیدا کنی.

فال حافظ امروز آبان ماهی ها
‌‏

شعر:
مرا می‌بینی و هر دم زیادت می‌کنی دردم
تو را می‌بینم و میلم زیادت می‌شود هر دم
به سامانم نمی‌پرسی نمی‌دانم چه سر داری
به درمانم نمی‌کوشی نمی‌دانی مگر دردم

تعبیر:
جلوی هواهای نفسانی خویش را بگیرید. هر چند که به وصال یار فکر می کنید ولی مطمئن نیستید که او هم مثل شما فکر می کند یا نه. حاضرید سر و جان خودتان را فدای یار کنید و گاهی هم از سربی قراری می خواهید دل به دیا زده و همه چیز را به او بگوئید. کمی صبر کنید دست تقدیر همه چیز را بر وفق مرادتان درست می کند.

فال حافظ امروز آذرماهی ها

‌‏
شعر:
می خواه و گل افشان کن از دهر چه می‌جویی
این گفت سحرگه گل بلبل تو چه می‌گویی
مسند به گلستان بر تا شاهد و ساقی را
لب گیری و رخ بوسی می نوشی و گل بویی

تعبیر:
دیگر از خدا چه می خواهید. به دنبال چه چیزی می گردید همه چیز در کنار شماست، چشمانتان را باز کنید گلستانی از معرفت و دلجویی در کنارتان هست. امروز که خریداری دارید می توانید گنج عشق طلب کنید وگرنه فردا دیر است. خوش اخلاقی تان باعث جذب دیگران است و این نوای دلتان هست که حافظ را به غزل گویی تشویق می کند.

فال حافظ امروز دىماهی ها

 

شعر:
ای رخت چون خلد و لعلت سلسبیل
سلسبیلت کرده جان و دل سبیل
سبزپوشان خطت بر گرد لب
همچو مورانند گرد سلسبیل

تعبیر:
انتظار معجزه دارید و ان معجزه وقتی محقق می شود که تمام هم و غم خود را ه کار ببندید. وقت تنگ است. کمی عجله کنید. فعل دستتان کوتاه است اما انشاالله به مقصوددست پیدا خواهید کرد. گاهی دست سرنوشت طوری رقم م خورد ک بدون هیچگونه تلاشی مقصود و نظر خود به دنبالتان می آید.

فال حافظ امروز بهمن ماهی ها

 

شعر:
زبان خامه ندارد سر بیان فراق
وگرنه شرح دهم با تو داستان فراق
دریغ مدت عمرم که بر امید وصال
به سر رسید و نیامد به سر زمان فراق

تعبیر:
کار خود را به دست خدا بسپار. از تو دیگر کاری بر نمی آید. تو فقط باید صبر پیشه کنی. سرنوشت آنچه را که باید برایت رقم می زند پس دعا کن تا آنچه را که می خواهی پیش آید. اگر بخواهی به زور چیزی را بدست بیاوری زود هم از دست می دهی. پس با خدا و توکل به او کن.

فال حافظ امروز اسفندماهی ها


شعر:
بیا تا گل برافشانیم و می در ساغر اندازیم
فلک را سقف بشکافیم و طرحی نو دراندازیم
اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد
من و ساقی به هم تازیم و بنیادش براندازیم

تعبیر:
یک دست صدا ندارد بلکه باید متحد شوید تا بتوانید پیروز شوید و بنیاد ظلم و ستم از بین ببرید. در این زمان است که به حاجات خودتان می رسید. با فردی عالی مقام ملاقات می کنید که او به شما کمک کرده و راهنمایی تان می کند. مطمئن باشید به نیات خودتان می رسید به شرط آنکه از خداوند دور نشوید.

 


فال یکشنبه ۱۸ اسفند ۹۸ / فال یکشنبه ۱۸ اسفند ۹۸ / فال یکشنبه ۱۸ اسفند ۹۸


⇐ برای دیدن موارد بیشتر در خصوص فال به لینک برچسب های فال و طالع بینی و همچنین فال روزانه مراجعه کنید.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

برای دیدن منبع این مطلب اینجا کلیک کنید by [author_name]