زمان پخش و تکرار سریال افسانه جومونگ از شبکه تماشا


در این مطلب، توضیحاتی درباره زمان پخش و تکرار سریال افسانه جومونگ از شبکه تماشا خواهیم داشت! با ما همراه باشید. سریال تاریخی افسانه جومونگ به کارگردانی لی جوهوان از جمعه ۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ شمسی ساعت ۱۹ از شبکه تماشا صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به روی آنتن می رود.

زمان پخش و تکرار سریال افسانه جومونگ

این افسانه بر اساس زندگی جومونگ ، بنیان گذار دودمان گوگوریو است که از سال ۳۷ پیش از میلاد تا سال ۶۶۸ میلادی بر منچوری و بخش شمالی شبه جزیره کره حکومت می کرد. سونگ ایل گوک ، هان های جین ، کیم سونگ سو ، جان کوانگ ریول از جمله بازیگران این سریال تاریخی هستند.

بد نیست بدانید این سریال تلویزیونی ابتدا در ایران از طریق شبکه سه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۸۷ شمسی پخش شد و باز پخش آن از شبکه تماشا صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در تابستان و پاییز سال ۱۳۹۲ شمسی و چند شبکه استانی دیگر بوده است. سریال افسانه جومونگ در ایران طرفدار زیاد پیدا کرد، به طوری که موجی بازتابی از مردم در ایران توسط این سریال ایجاد شد که تاکنون چنین موجی توسط هیچ فیلم خارجی و ایرانی در ایران ایجاد نشده بود!

همچنین تکرار سریال افسانه جومونگ در ساعت های ۰۱:۰۰، ۰۷:۰۰ و ۱۳:۰۰ از شبکه تماشا صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

منبع: سایت جدولیاب