آغاز دور جدید تمرینات استقلال + تصاویر

تیم فوتبال استقلال تهران دور جدید تمرینات خود را از صبح امروز جمعه دوم خرداد در مجموعه ورزشی انقلاب از سر گرفت.

نکته جالب این بود که طبق اعلام سازمان لیگ تیم‌ها از روز شنبه سوم خرداد مجاز به آغاز تمرینات خود بودند اما استقلالی‌ها یک روز زودتر تمریناتشان را آغاز کردند.

تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۱ صبح امروز در مجموعه ورزشی انقلاب آغاز شد که این نخستین تمرین این تیم بعد از تعطیلی بلند مدت بود.

پیش از آغاز تمرین، مسوولان ورزشگاه به ضدعفونی کردن کامل رختکن، فنس‌ها و تمام محوطه تمرین پرداختند. مسوولان کادر پزشکی استقلال هم نظارت ویژه‌ای روی تمام مراحل ضد عفونی و اجرای پروتکل‌های بهداشتی در تمرین آبی پوشان داشتند.

پیش از آغاز به زمین هم از بازیکنان به وسیله یک تب سنج تست گرفته شد. این در حالی بود که اعضای تیم فوتبال استقلال روز چهارشنبه تست‌های کامل بیماری کرونا را انجام دادند.

احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال پیش از شروع تمرین روز جمعه آبی‌ها در مجموعه ورزشی انقلاب حاضر شد و دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد. او در صحبت‌هایش از کادرفنی و بازیکنان خواست تا آرامش و همدلی خود را حفظ کنند و برای آنها در ادامه رقابت‌های لیگ آرزوی موفقیت کرد.

نصرالله عبداللهی مشاور مدیرعامل تیم استقلال هم امروز در محل تمرین آبی‌ها حاضر شد و پیش از شروع تمرین، احمد سعادتمند ضمن صحبت درباره این پیشکسوت استقلال به بازیکنان گفت: البته عبداللهی نیازی به معرفی بنده ندارد و این بنده هستم که عبداللهی باید او را معرفی کند. در کل او نماینده بنده در کنار شما بازیکنان و کادرفنی است و از او خواستم بنا به تجربه و درایت خود به ما کمک کند که خوشبختانه این مهم را قبول کرد، امیدوارم که بتوانیم از وجود ایشان در کنار خود بهره کافی را ببریم.

با توجه به در پیش بودن سالروز درگذشت ناصر حجازی پیشکسوت باشگاه استقلال، تمرین روز جمعه تیم فوتبال استقلال با یک دقیقه سکوت به احترام درگذشت این اسطوره آغاز شد.

 

تمرینات-استقلال

تمرینات-استقلال-1

تمرینات-استقال-2

 

 
منبع شمانیوز