چرا در رقابت‌های لیگ قراردادفرنگی کاران نصف آزادکاران است؟ – شبکه خبری تهران نیوز


به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به نقل از جوان ، علیرضا نجاتی در مورد پیگیری تمریناتش در ایام تعطیلی اردوی تیم ملی گفت: از همان روزی که اردو تعطیل شد، از خانه کشتی به خانه رفتم و تمریناتم را در خانه و همچنین پارک ادامه دادم. باید از رئیس هیئت استان قم هم تشکر کنم که کلید خانه کشتی شهدای نیروگاه را به من دادند که آنجا تمرینم را همراه با یک حریف تمرینی، دنبال کنم. به این شکل توانستم آمادگی ام را حفظ کنم که بتوانم در لیگ شرکت کنم.

نجاتی در پاسخ به این سوال که در حال حاضر پیشنهادی برای حضور در لیگ برتر داشته؟ تصریح کرد: نه هیچ پیشنهادی نبوده، اما یک سوالی همیشه برای ما وجود دارد و آن اینکه چرا رقم قرارداد‌ها در رشته‌های آزاد و فرنگی اینقدر فرق دارد، قرارداد ما نصف قرارداد آزادکاران هم نیست و این سوال همه فرنگی کاران است که جوابش را نمی‌دانیم.

وی در مورد حریفانش در وزن ۶۰ کیلوگرم، ادامه داد: المپیک که عقب افتاد خیلی‌ها از اوزان بالاتر و پایین‌تر تصمیم گرفتند به ۶۰ کیلوگرم بیایند، همه حریفانم را می‌شناسم.

کشتی گیر قمی تیم ملی فرنگی در مورد مدالی که در مسابقات جهانی نورسلطان گفت، خاطرنشان کرد: سال قبل از جهانی نورسلطان، در مسابقات جهانی ۲۰۱۸ جوانان کشتی گرفتم. در کشتی قبل فینال به همین حریف هندی خوردم و ضربه فنی شدم. به خاطر همین مدال برنز جوانان جهان را گرفتم. این مدال انگیزه ام را بیشتر کرد که تمریناتم را به خوبی دنبال کنم و توانستم با کمک مربیان، نتیجه زحماتم را در قزاقستان بگیرم. بعد از اینهمه عذاب و سختی، کسب مدال و سهمیه المپیک حس خیلی خوبی داشت.

وی افزود: محمد بنا قبل از اینکه به جهانی اعزام شویم، من را به تورنمنت تورلیخانوف فرستاد که آنجا مدال طلا گرفتم و با عملکردم نظرش را جلب کردم. بعد از آن بود که بنا بیشتر از قبل به من روحیه داد و درنهایت هم توانستم فیکس تیم ملی شوم.

نجاتی در مورد اینکه چطور می‌تواند باوجود تعطیلی مسابقات، تجربه اش را برای المپیک افزایش دهد، گفت: ما که تمرینات مان را دنبال می‌کنیم. شرایط برای همه یکسان است، حتی برای حریفان خارجی. با کادرفنی و مربیان مان صحبت می‌کنیم، آن‌ها به ما برنامه می‌دهند. فعلا که نمی‌توانیم مسابقه بدهیم و باید منتظر بمانیم که آخرش چه می‌شود.

دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان در مورد اینکه آیا بعد از کسب مدال جهانی، مسئولان استانی به وعده‌های شان عمل کرده اند؟ تاکید کرد: آن‌ها دوبرابر قول‌هایی که داده بودند، به من پاداش دادند. مدیرکل ورزش استان قم، رئیس و دبیر هئیت کشتی استان به من خیلی رسیدگی کردند. آن‌ها بعد از گرفتن سهمیه، به لحاظ معنوی هم از من حمایت زیادی داشتند.

منبع:

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=589900منبع تهران نیوز