پیشنهاد رسمی AFC؛ برگزاری دیدار‌های مرحله گروهی در قطر


این عضو AFC به خبرگزاری آلمان (DPA) گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا در جلسه ویدئویی با اعضایش که امروز (چهارشنبه) برگزار می‌شود، قطر را به عنوان تنها کشور شایسته برای میزبانی از دیدار‌های باقیمانده مرحله گروهی لیگ قهرمانان در منطقه غرب این قاره معرفی می‌کند.

این منبع موثق در کنفدراسیون فوتبال آسیا ادامه داد: انتخاب قطر به دلیل برخورداری از ورزشگاه‌هایی با تهویه مطبوع بسیار عالی است که امکان برگزاری رقابت‌ها در هوای گرم را فراهم می‌کند. دیدار‌های مراحل نهایی نیز در زمین بی‌طرف پس از ارزیابی شرایط ویروس کرونا در کشور‌های موردنظر و امکان‌سنجی حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز پیش از این در مصاحبه‌های رسمی‌اش از قطر به عنوان تنها نامزد میزبانی دیدار‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان در منطقه غرب نام برده بود.

AFC امروز درباره نحوه و زمان از سرگیری دیدار‌های فصل جاری لیگ قهرمانان که به خاطر شیوع ویروس کرونا متوقف شد، با فدراسیون‌های فوتبال دارای نماینده در این رقابت‌ها به بحث و تبادل‌نظر می‌پردازد. کنفدراسیون فوتبال آسیا مصمم است پس از جلب نظر موافق اعضایش دیدار‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان را در مناطق غرب و شرق در ماه آگوست (مرداد) به پایان رساند. برگزاری این دیدار‌ها در یک کشور و حذف مسابقات رفت‌وبرگشت گزینه پیشنهاد AFC در جلسه امروز است.


[تعداد: 0    میانگین: 0/5]منبع این مطلب سایت شایا نیوز است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید