چگونه درخواست ارسال پیام در اینستاگرام را ببینیم، تأیید یا رد کنیم؟


۰

۱۶ خرداد ۹۹ ساعت ۱۲:۳۰

درخواست ارسال پیام در اینستاگرام مخصوص کاربرانی است که صفحه اینستاگرام همدیگر را دنبال نکرده‌اند و می‌خواهند برای هم پیام ارسال کنند.

کاربرانی که شما را فالو نکرده‌اند و شما نیز صفحه اینستاگرام آن‌ها را دنبال نمی‌کنید، می‌توانند در دایرکت برای شما پیام ارسال کنند. اما این پیام‌ها مانند پیام فالورهایتان نیستند و به عنوان درخواست ارسال پیام در قسمت دایرکت اینستاگرام ظاهر می‌شوند. در اینجا نحوه مشاهده ریکوئست ارسال پیام در اینستاگرام توضیح داده شده است.

چگونه درخواست ارسال پیام در اینستاگرام را ببینیم و آن‌ها را مدیریت کنیم؟

  1. وارد اکانت اینستاگرام خود شوید. در قسمت فید خود، روی علامت فلش در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. با رفتن به این قسمت پیام‌های دایرکت خود را مشاهده خواهید کرد. لازم به ذکر است که شماره ی قرمز رنگ بالای این فلش نشان می‌دهد که برای شما پیامی ارسال شده است. وقتی کاربری که شما را فالو نکرده برایتان پیامی ارسال می‌کند، این فلش سفید باقی می‌ماند.
  2. درخواست ارسال پیام بلافاصله در زیر نوار جستجو ظاهر می‌شود.
  3. برای باز کردن درخواست ارسال پیام روی متن Request – درخواست ضربه بزنید.
    درخواست ارسال پیام در اینستاگرام
  4. با کلیک کردن روی پیام آن را انتخاب کنید.
  5. در اینجا از شما خواسته می‌شود که پیام و ارسال کننده پیام را قبول، حذف و بلاک کنید. به یاد داشته باشید تا زمانی که پیام را Accept – قبول نکنید، علامت سین کردن پیام نمایش داده نمی‌شود و شخص مقابل متوجه خواندن پیام نخواهد شد.
  6. برای پاسخ دادن به پیام روی گزینه Accept – پذیرفتن ضربه بزنید. اگر روی گزینه Decline را لمس کنید پیام ناپدید خواهد شد.
  7. در صورت ضربه زدن روی کلمه Block پیام کاربر حذف شده و کاربر بلاک می‌شود. با نادیده گرفتن پیام، هنگام دریافت آن هیچ اعلانی برای شما ارسال نخواهد شد، اما هنوز هم می‌توانید از طریق پروفایل کاربر به گپ دسترسی پیدا کنید.

درخواست ارسال پیام در اینستاگراممنبع این مطلب سایت گجت نیوز میباشد