ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا کیست؟ | اختلاف سنی ۱۴ ساله مجری تلویزیون با همسرش

شهرام شکیبا یکی از مجریان تلویزیون است. همسر شهرام شکیبا، ستاره ســادات قطبی نام دارد. به تازگی شهرام شکیبا در مصاحبه ای اعلام کرده که همسرش ۱۴ سال از او کوچکتر است. در این بخش به معرفی ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا و ماجرای اختلاف ۱۴ ساله شان می پردازیم.

ستاره سادات قطبی

ستاره سادات قطبی

شهرام شکیبا مجری کشورمان است که چند سال پیش زندگی مشترکش را با ستاره سادات قطبی آغاز کرد. این زوج هنری که اجرای چند برنامه تلویزیونی را به صورت مشترک برعهده داشتند از ابتدای ازدواج به دلیل اختلاف سنی زیادشان با حواشی متعددی روبرو شدند.

ستاره ســادات قطبی همسر شهرام شکیبا با انتشار پستی به ماجرای اختلاف سنی زیاد با همسرش اشاره کرد و درباره آن توضیح داد.

ستاره سادات قطبی همسر شهرام شکیبا با انتشار عکسی در کنار همسرش نوشت:

سلام بنده های خوب خدا اوقاتتون خوش

خیلی ها چندین بارپرسیده بودید اختلاف سنی شما و اقای شکیبا چندساله ؟ ما حدود ۱۴ سال اختلاف سنی داریم،که البته ایشون بیشتر ازسنشون و من کمتر از سنم نشون داده میشم.

میخوام بگم اصلا و ابدا اختلاف سنی زیاد(البته معقول) اصلا دلیلِ برخوشبخت نشدن و لذت نبردن ونفهمیدن همدیگه نیست

به نظرم داشتن تفاهم ودرک متقابل برای شروع زندگی کافیه. بعدا یواش یواش میشید شبیه به هم،رنگ هم. چه بسا خیلی از زن و شوهر هاهستند که اختلاف سنشون بین ۶ تا ۹ ساله اما همدیگرو نمیفهمند،اصلا دنیاشون متفاوته

خانومه یه جوردوست داره زندگی کنه ،اقاهه جورِدیگه ایی….. یه نکته ایی که میخوام عرض کنم این هست که سعی کنید قبل ازهرچیزخواسته ها و علایق همدیگه رو بفهمید و عملیش کنید.

همسر شهرام شکیبا

همسر شهرام شکیبا

مهسا ملک مرزبان همسر سابق شهرام شکیبا بود و این زوج سال ۸۵ از هم جدا شدند و آقای مجری سال ۹۳ با ستاره سادات قطبی ازدواج کرد.

ستاره سادات قطبی متولد سال ۶۵ است و شهرام شکیبا متولد سال ۵۱ اما این اختلاف سنی ۱۴ ساله هرگز خدشه ای در زندگی این زوج ایجاد نکرد و آقا و خانم مجری زندگی عاشقانه با یکدیگر دارند.

این خانم و آقای مجری تابحال اجرای چند برنامه را به صورت مشترک برعهده داشته اند و ستاره سادات قطبی از چهره های فعال در اینستاگرام است که هواداران زیادی دارد.

صدرا تنها فرزند شهرام شکیبا و ستاره ســادات قطبی است اما آقای شکیبا از ازدواج قبلی خود یه پسر به نام علی و خانم قطبی از ازدواج قبلی اش یک پسر به نام امیرعلی دارد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

منبع این مطلب سایت کولاک است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید by [author_name]