توییت صوتی توییر به نسخه iOS اضافه شد


یک ویژگی دوست داشتی به توییتر رسیده است. امروز توییت صوتی توییر به نسخه iOS اضافه شد که می تواند برای برخی کاربران جالب توجه باشد. البته باید دید که کاربران چقدر از آن استقبال می کنند و چه استفاده هایی برای آن پیدا خواهد شد.

توییت صوتی توییر

توییت صوتی توییر

توییت صوتی توییر

توییتر با داشتن میلیون ها کاربر یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان است. این سرویس برای رقابت، دائماً در حال توسعه و معرفی عملکردهای جدید است. خبر جدیدی که امروز اعلام شد بسیار جالب به نظر می رسد و احتمالا مورد استقبال خوبی نیز قرار خواهد گرفت ، همانطور که در واکنش های مثبت بسیاری از کاربران مشهود است. ما در مورد پیام های صوتی در توییتر صحبت می کنیم.

توییت جالب در مورد عملکرد جدید در پورتال در پروفایل رسمی توییتر ظاهر شد. این امکان برای پیوست پیام های صوتی به توییت ها وجود دارد، که بسیار ساده است. هنگام نوشتن یک پست در برنامه، تمام کاری که باید انجام دهید این است که دکمه ضبط صدا را نگه دارید. سپس برنامه کلماتی را که ما می گوییم ضبط می کند و به طور خودکار آن را به توییت وصل می کند. متأسفانه، یک نکته کوچک وجود دارد که جدیدترین نسخه تا کنون فقط در iOS موجود است.

برای اینکه بتوانید یک صدای ضبط شده را به صدای توییت وصل کنید ، طول آن نمی تواند از ۱۴۰ ثانیه (دو دقیقه و بیست ثانیه) فراتر رود، این شبیه به محدودیت ۱۴۰ کارکتره توییتر است. وقتی کاربران آنها را پخش می کنند، یک پخش کننده صوتی جدید در انتهای برنامه ظاهر می شود. می توانید کل مراحل موجود در تصویر GIF را در بالا مشاهده کنید. در حال حاضر، ما نمی دانیم چه زمانی این ویژگی جدید برای نسخه اندرویدی ارایه خواهد شد، اما احتمالاً به زودی.

نظر شما در مورد این ویژگی جدید چیست؟ بشینیم و ببینیم وزیر جوان چطور با آن رفتار می کند، در توییتری که فیلتر است اما برای عوام!منبع این مطلب سایت ترنجی میباشد