جایگزین سریال سرباز کدام سریال است؟

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جایگزین سریال سرباز خواهیم داشت! با ما همراه باشید. مجموعه تلویزیونی آخر خط به نویسندگی و کارگردانی علی مسعودی از شنبه ۳۱ خرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی در ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه سه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران می ‌رود. همچنین آخرین قسمت مجموعه تلویزیونی سرباز به کارگردانی هادی مقدم دوست و به تهیه ‌کنندگی محمدرضا شفیعی امشب پخش می‌ شود.

سریال آخر خط ؛ جایگزین سریال سرباز

علی صبوری ، شهین تسلیمی ، کمند امیرسلیمانی ، عباس جمشیدی فر ، اشکان اشتیاق ، داریوش سلیمی ، غزال وکیلی ، مهسا باقری مهران رجبی و امیر غفارمنش در این سریال تلویزیونی بازی می ‌کنند. بد نیست بدانید برخلاف اینکه قرار بود بخش‌هایی از این سریال در کشورهایی خارج از ایران مقابل دوربین برود، اما این اتفاق نیفتاد و تمام سریال در ایران تصویربرداری شد. قرار بود در بخش‌های لبنان و سوریه بخشی از فعالیت های داعش را در شهرکی اشغال شده یا جنگ زده نشان دهند!

مجموعه تلویزیونی آخر خط مضمونی کمدی و طنز دارد و داستان دو پسرخاله است که بسیار شرور هستند و خانواده‌ ها از دست این دو نفر به ستوه آمده ‌اند. این دو به دلیل جرمی به زندان می ‌افتند و تصمیم به مهاجرت از کشور می‌ گیرند و…

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

منبع این مطلب سایت حدولیاب است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید by [author_name]