جزئیات مرگ قاضی غلامرضا منصوری در هتلی واقع در بخارست + عکس جنازه

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جزئیات مرگ قاضی غلامرضا منصوری در هتلی واقع در بخارست خواهیم داشت! با ما همراه باشید. ‌‏دقایقی پیش تلویزیون رومانی خبر از کشف جسد قاضی غلامرضا منصوری در هتلی واقع در بخارست داد!

 

 

براساس این گزارش ، جنازه حجت الاسلام غلامرضا منصوری ، قاضی متهم به فساد مالی که بر اساس حکم دادگاهی در رومانی به‌ صورت موقت و مشروط آزاد بود، روز جمعه در بیرون هتل محل اقامت وی پیدا شده است! بر اساس ادعای خبرنگار رادیو اروپای آزاد (نهاد اداره کننده رادیو فردا)، غلامرضا منصوری از پنجره محل اقامت خود به پایین پرت شده است و فوت کرده است.

جزئیات مرگ غلامرضا منصوری

غلامرضا منصوری به دریافت ۵۰۰ هزار یورو رشوه متهم است و پس از تشکیل دادگاه اکبر طبری ، معاون اجرایی سابق قوه قضائیه، نام وی بر سر زبان ‌ها افتاد و مشخص شد که در خارج از کشور به سر می ‌برد! پس از آن گزارش ‌هایی مبنی بر بازداشت او در رومانی منتشر شد؛ اما قاضی دادگاهی در شهر بخارست تصمیم گرفت این متهم تا تاریخ ۲۰ تیر ماه تحت شرایط خاصی آزاد باشد.

قاضی رومانیایی از ایران خواسته بود مدارک مربوط به درخواست استرداد او را تا آن زمان به دادگاه ارائه کند‎.

اولین عکس از جنازه قاضی منصوری در حال انتقال از هتل وی در رومانی:

قاضی بازنسسته غلامرضا منصوری در پرونده اکبر طبری، متهم به دریافت رشوه بود و علاوه بر این به دلیل صدور احکام سنگین علیه برخی روزنامه نگاران در ایران درخواست هایی برای محاکمه اش در اروپا مطرح شده بود.

مرگ قاضی فراری تایید شد

سردار هادی شیرزاد ، رئیس اینترپل ایران ، مرگ قاضی غلامرضا منصوری ، قاضی فراری را در رومانی تایید کرد.

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

منبع این مطلب سایت حدولیاب است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید by [author_name]