شرایط اعطای کارت خرید ۵۰ میلیون تومانی به فرهنگیان

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره شرایط اعطای کارت خرید ۵۰ میلیون تومانی به فرهنگیان خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از اعطای کارت خرید اعتباری ۵۰ میلیون تومانی به فرهنگیان عضو موسسه با اعتبار ۵ تا ۵۰ میلیون تومان خبر داد.

مهدی نیکدل ، مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به انعقاد قرارداد با بانک ‌های عامل گفت: ” این طرح به همت شرکت فرآیند نوین فرهنگیان، ابتدا به صورت پایلوت در استان سمنان انجام می‌ شود و سپس به تدریج فرهنگیان سراسر کشور از مزایای این طرح بهره‌مند خواهند شد.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان سقف اعتبار این کارت را ۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: ” شاخص‌ هایی مانند سابقه عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان، درصد واریزی به صندوق، و همچنین سوابق حساب‌های بانک (خوش حسابی) مبنای تخصیص اعتبار از ۵ میلیون تا ۵۰ میلیون تومان است.

به گفته مهدی نیکدل ، مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از مزایای این کارت می‌توان به برخورداری از تخفیف‌ های فروشگاه‌ های طرف قرارداد، سود نقدی خرید درون شبکه، اقساط تا ۳۶ ماه و شارژ مجدد کارت به میزان پرداخت هر قسط اشاره کرد.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

منبع این مطلب سایت حدولیاب است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید by [author_name]