اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99


زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98
اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور هر ساله و معمولا دو بار در سال با هدف جذب نیروی انسانی در مراکز و دستگاه های اجرایی کشور برگزار می شود .

این آزمون مختص یک مقطع خاص دانشگاهی نیست و شامل دو دفترچه است که یکی حاوی سوالات عمومی و دیگری حاوی سوالات تخصصی می باشد. آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دارای عناوین شغلی گسترده ای بوده که هر کدام مربوط به ارگان های مختلف می باشند و داوطلبان می توانند بسته به توانایی ها و مدرک تحصیلی خود در هر یک از آنها ثبت نام کنند. ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال های اخیر یک راه مناسب برای ورود به بازار کاربوده و داوطلبان زیادی، خواهان شرکت در این آزمون می باشند.

نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98

استخدام در دستگاه های اجرایی تنها به شرکت در آزمون و دریافت نمره قبولی ختم نمی شود و داوطلبان پس از پشت سر گذاشتن این آزمون و کسب حدنصاب نمره علمی در آن به عنوان شرط لازم نه کافی، باید در یک مصاحبه حضوری نیز شرکت نمایند. داوطلبانی که موفق به دریافت نمره قبولی در آزمون شده باشند به مصاحبه حضوری دعوت می شوند. ذکر این نکته در اینجا ضروری است که دستگاه های اجرایی معمولا پس از برگزاری آزمون چند برابر ظرفیت استخدامی خود را به گزینش دعوت می کنند، بنابراین دعوت به مصاحبه به معنای نهایی شدن استخدام نمی باشد.

داوطلبان می توانند نتیجه نهایی این آزمون را از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org دریافت کنند.

نتایج نهایی آزمون دستگاه های اجرایی سال 98، برای دستگاه های اجرایی: سازمان امور اراضی کشور، مرکز آموزش مدیریت دولتی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان بهره وری و سازمان نقشه برداری؛ در تاریخ 9 تیر ماه 99 اعلام شد.

به محض اعلام نتایج نهایی سایر سازمان ها و دستگاه های اجرایی، اخبار مربوطه در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره قرار خواهد گرفت.

مراحل مشاهده نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98

داوطلبان می توانند جهت مشاهده و دریافت نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

مراحل مشاهده نتایج نهایی این آزمون به ترتیب زیر می باشد:

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org شوید.
  • در منوی سمت راست گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب کنید.
  • روی عبارت “کارنامه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی” کلیک نمایید.
  • در صفحه ای که پیش رو دارید، از دو روش جست و جوی نتایج، از طریق “شماره پرونده” و یا “اطلاعات فردی” یکی را تکمیل کرده و سپس روی گزینه “ورود به سیستم” کلیک کنید.
  • در این مرحله نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برای شما قابل مشاهده می باشد.

شایان ذکر است نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور معمولا به فاصله زمانی سه ماه پس از اعلام نتایج اولیه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب نمره قبولی نشده اند و یا نتواسته اند مصاحبه حضوری را به خوبی پشت سر بگذارند، می توانند با مراجعه به لینک های منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98 و رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی که در سایت ایران مشاوره در اختیار عموم قرار گرفته است، خود را برای شرکت در آزمون استخدامی سال آینده آماده کنند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…منبع این مطلب iranmoshavere.com