(ویدئو) ضربه ایستگاهی رونالدو و شکستن طلسم گلزنی کریس


 کریستیانو رونالدو در این حدود دو فصل بازی برای یوونتوس عملکرد درخشانی داشته و موفق به زدن گل های فراوانی شده است، اما عدم موفقیت در تبدیل به گل کردن ضربات ایستگاهی را شاید می شد تنها نقطه منفی کارنامه فردی ستاره پرتغالی نام برد.

[This post contains video, click to play]

اما در دیدار امروز یوونتوس مقابل تورینو در دربی دلاموله بالاخره این اتفاق رخ داد. در اواسط نیمه دوم بود که بیانکونری صاحب یک موقعیت ایستگاهی شد و ستاره باتجربه پرتغالی با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه گل سوم تیمش را وارد دروازه حرف کرد و اختلاف را به دو گل افزایش داد.

ضربه ایستگاهی رونالدو به گلنزنی او پایان داد

این اولین بار بود که کریستیانو رونالدو از این روش برای یوونتوس گلزنی کرد. در دوران حضور در بیانکونری اتهام عدم توفیق در ارسال پاس گل و زدن ضربات ایستگاهی به رونالدو زده می شد که او در چهر بازی اخیر چهار پاس گل داده و امروز نیز اینگونه موفق به گلزنی شده است.

همچنین اکنون کریستیانو رونالدو در این فصل 25 گل در سری آ به ثمر رسانده و این بدان معناست که او به اولین بازیکن تاریخ تبدیل شده که در یک فصل در لیگ برتر، لالیگا و سری آ 25 گل یا بیشتر وارد دروازه رقبا کرده است.  رونالدو پیش از این 42 بار در یوونتوس در نواختن ضربات ایستگاهی ناکام مانده بود.

نوشته (ویدئو) ضربه ایستگاهی رونالدو و شکستن طلسم گلزنی کریس اولین بار در سایت خبری شایانیوز. پدیدار شد.منبع این مطلب شایانیوز میباشد برای مشاهده منبع اینجا کلیک کنید by [author_name]