(عکس) ماجرای ناپدید شدن نرگس محمدی عروس ۲۰ ساله تهرانی


 نرگس محمدی دختر ۲۰ ساله تهرانی در تاریخ سوم تیرماه ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر به طرز عجیبی ناپدید شد و در آخرین تماسی که با همسرش گرفته بود به امیرحسن گفته بود که تا 5 دقیقه دیگر او را می بیند اما از سوم تیر ماه تا کنون هیچ ردی از این دختر جوان بدست نیامده و گمشدن نرگس محمدی دختر تهرانی در هاله از ابهام فرورفته است.

اتفاقی عجیب برای نرگس محمدی دختر 20 ساله تهرانی

نرگس محمدی دختر 20 ساله تهرانی برای آخرین بار در محدوده پل چوبی تهران بوده و از سوم تیر ماه تاکنون به خانه بازنگشته است.

علی محمدی دایی نرگس دختر 20 ساله تهرانی که یک هفته از گم شدن وی می گذرد در گفتگوی اختصاصی به خبرنگار رکنا گفت : سوم تیر ماه  نرگس خانه را به قصد رفتن نزد شوهرش ترک می کند نرگس می‌خواست به محل کار شوهرش برود پنج دقیقه مانده بود که به همسر برسد ناگهان در تماسی که همسرش با نرگس می گیرد متوجه می شود گوشی نرگس خاموش شده است از ساعت ۵ و نیم روز سه‌شنبه سوم تیرماه تلفن همراه این دختر جوان خاموش بوده و تاکنون از او خبری نشده است.

دایی نرگس محمدی در ادامه افزود:  تا ساعت ۱۰ شب مدام با تلفن نرگس تماس می‌گرفتیم اما خبری از او نبود تا اینکه موضوع را به پلیس گزارش دادیم تا به امروز هم هیچ خبری از  نرگس نشده است .تمام بیمارستانها،  پزشکی قانونی و اورژانس را گشته ایم اما بی نتیجه بوده است.

دختر 20 ساله تهرانی روز سوم تیر ماه گم شد او را دیده اید؟

دایی این دختر گمشده تهرانی تصریح کرد: حتی در طول این چند روز تمام دوربین های بانک ها بازبینی شده است.  اتوبوس بی آر تی اسنپ و مغازه های اطراف را نیز رصد و پیگیری کرده ایم اما اثری از نرگس نیست.

دایی نرگس افزود: امیرحسن همسر نرگس محمدی که جوانی ۲۵ ساله است در میدان ابن سینا دروازه شمیران مغازه دار است و قرار بود نرگس پیش همسرش برود تا با یکدیگر برای خرید برخی لوازم مراسم عروسی شان اقدام کنند چند وقتی بیشتر به برگزاری جشن عروسی شان نمانده بود حتی خانه ای را نیز کرایه کرده بودند و در تدارک خرید جهیزیه بودند که این اتفاق رخ داد .

به گزارش خبرنگار رکنا، دایی این دختر گمشده تهرانی گفت: نرگس فرزند اول خانواده است و هیچ مشکلی بین او و خانواده‌اش،  همسر و خانواده شوهرش تا بحال وجود نداشته به هر حال در طول این مدت هر کجا که به فکرمان می رسید  را گشته ایم اما اثری از نرگس نیست. خانواده‌اش در اضطراب و التهاب نگران‌کننده و سختی به سر می‌برند و همگی مان چشم انتظار هستیم تا خبری خوش برسد تصمیم گرفتیم از طریق اطلاع رسانی توسط رسانه ها ردی از نرگس پیدا کنیم تا خانواده اش از نگرانی نجات پیدا کنند.

در صورت داشتن اطلاعاتی از این دختر تهرانی با تلفن ذیل تماس بگیرید و خانواده نرگس محمدی را از نگرانی در بیاورید.

با ارسال این مطلب به دوستان هم می توانید در پیدا شدن این دختر کمک کنید.

تلفن تماس۰۹۱۰۲۱۱۶۴۸۲

نوشته (عکس) ماجرای ناپدید شدن نرگس محمدی عروس ۲۰ ساله تهرانی اولین بار در سایت خبری شایانیوز. پدیدار شد.منبع این مطلب شایانیوز میباشد برای مشاهده منبع اینجا کلیک کنید by [author_name]