شنبه , دسامبر 3 2022

فوت ناگهانی راننده پژو بعد از تصادف با کارگر شهرداری

سرهنگ “احسان موُمنی” گفت: ساعت 02:40 بامداد روز گذشته خبری مبنی تصادف خودروی سواری پژو پارس با کارگران شهرداری در حال کار در مسیر غرب به شرق بزرگراه “شهید خرازی” دریافت شد و تیمی از کارشناسان اداره تصادفات پلیس راهور تهران به همراه عوامل امدادی در نشانی اعلامی حاضر شدند.

مرگ تلخ راننده پژو پارس

وی با اشاره به اینکه در بررسی اولیه مشخص شد راننده خودروی پژو پارس پس از واژگونی خودرو فوت و یکی از کارگران شهرداری و سرنشین خودرو مصدوم شده بودند که بلافاصله هر دو مصدوم برای دریافت خدمات درمانی توسط عوامل امدادی به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.

این مقام پلیسی توضیح داد: بررسی های پلیسی نشان از این داشت، خودروی سواری پژو پارس که در مسیر غرب به شرق بزرگراه خرازی در حال حرکت بوده پس از برخورد با علائم هشداری با یکی از کارگران شهرداری که مشغول به کار رنگ کاری بوده تصادف و پس از طی مسافتی حدوداً 800 متر با جدول حاشیه بزرگراه برخورد می کند و به دنبال آن پس از برخورد با 2 اصله درخت واژگون می شود.

وی افزود : در این حادثه راننده خودروی سواری که مردی 30 ساله بوده بر اثر شدت ضربه وارده در محل فوت می کند و سرنشین خودرو که خانم جوانی بودند و یکی از کارگران مصدوم می شوند.

این مقام پلیسی عنوان کرد: کارشناسان علت حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه راننده و عدم کنترل خودرو و همچنین عدم توجه به جلو راننده خودروی سواری اعلام کردند.

سرهنگ موُمنی توصیه کرد: رانندگان در هنگام رانندگی با سرعت مطمئنه حرکت کنند و در رانندگی کاملاً به جلو توجه داشته باشند تا در صورت مشاهده علائم هشداری بتواند خودرو را کنترل و به راحتی بتوانند تغییر مسیر مناسب دهند.

نوشته فوت ناگهانی راننده پژو بعد از تصادف با کارگر شهرداری اولین بار در سایت خبری شایانیوز. پدیدار شد.


منبع این مطلب شایانیوز میباشد برای مشاهده منبع اینجا کلیک کنید by [author_name]

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *