دستبند شیائومی Mi Band 4C مجهز به USB A با قیمت ۱۷ دلار رسما معرفی شد

حتما به یاد دارید که ۳ ماه پیش ردمی بند (Redmi Band) با نمایشگر رنگی، شارژر USB A سرخود و عمر باتری ۱۴ روزه به قیمت ۱۴ دلار رسما معرفی شد. یک ماه پس از آن خواندیم که دستبند شیائومی Mi Band 4C همان ردمی بند برای بازار اروپا خواهد بود. امشب اما دستبند شیائومی Mi Band 4C مجهز به USB A با قیمت ۱۷ دلار رسما معرفی شده است و همانطور که فکر می کردیم همان ردمی بند است.

دستبند شیائومی Mi Band 4C

شیائومی می بند ۴ سی را می توان دستبندی ارزان تر دانست در حالی که بسیاری از ویژگی های آن با Mi Band 4 مشترک است. اکنون، این دستبند از چین خارج شده است و با عنوان شیائومی Mi Band 4C در بازار تایوان به فروش خواهد رسید.

شیائومی Mi Band 4C با وجود ارزان تر بودن، در واقع مزایایی نسبت به Mi Band 4 دارد. به دلیل درگاه USB-A یکپارچه، ما شاهد صفحه بزرگتر OLED و بدون کابل یا شارژر اضافی هستیم. قرار است باتری به جای وعده ۲۰ روز برای می بند ۴ اینجا در می بند ۴ سی تنها ۱۴ روز با شما همراه باشد اما با وجود یک بار شارژ، باز هم استقامت مناسبی دارد. از طرفی پورت USB A به شما اجازه می دهد تقریبا با هر چیزی آن را شارژ کنید، لپتاپ، شارژر موبایل، پاوربانک یا هر ابزار جانبی دیگری که پورت USB A داشته باشد.

شیائومی Band 4C فاقد NFC است، دقیقاً مانند می بند ۴ است که البته آن در نسخه ای خاص و در چین از NFC پشتیبانی می کند.

شیائومی تایوان Mi Band 4C را به قیمت TWD495 به فروش می رساند، این فقط ۱۷ دلار است. برای مقایسه Mi Band 4 در حال حاضر از TWD845 تا TWD795 در بازار حاضر است و این یعنی نزدیک به 33٪ گران تر نسبت به می بند ۴ سی جدید.

این دستبند در چهار رنگ نارنجی، مشکی، آبی یا زیتونی عرضه می شود و در حال حاضر در هنگ کنگ نیز به فروش می رسد.

بندها هنوز هم قابل تعویض هستند، یک جفت اضافی با قیمت TWD75 در دسترس است، خرید یک دستبند به همراه بند اضافی TWD545 است. نظر شما چیست؟ این دستبند جدید شیائومی را که البته پیش از این هم دیده بودیمش، برای شما جذاب است؟منبع ترنجی by [author_name]