غذا خوردن برد پیت ؛ چرا برد پیت در فیلم هایش همیشه در حال غذا خوردن است؟

شاید تاکنون شما نیز به غذا خوردن برد پیت در اکثر فیلم‌هایش توجه کرده باشید. غذا خوردن برد پیت در فیلم‌ها، سوژه داغی است که توجه طرفداران او را به خود جلب کرده است.

در اکثر فیلم‌هایی که از برد پیت می‌بینیم او همیشه در حال خوردن و نوشیدن است و این موضوع به کاراکتر برد پیت و ژانر فیلم هیچ ارتباطی ندارد. یعنی غذا خوردن برد پیت در فیلم‌ها به جزء ثابتی از بازی او تبدیل شده و حتما باید سکانسی از خوردن و آشامیدن او در فیلم‌هایش وجود داشته باشد. برد پیت تاکنون بیش از 180 فیلم در کارنامه هنری خود به ثبت رسانده و در 60 مورد از این فیلم‌ها در حال غذا خوردن بوده است. مطبوعات و هواداران برد پیت اخیرا به این موضوع جالب، توجه ویژه‌ای داشته‌اند و در حال پیدا کردن سکانس‌های غذا خوردن برد پیت در فیلم‌های او هستند. شما در کدام فیلم‌ها، برد پیت را در حال غذا خوردن دیده‌اید؟

غذا خوردن برد پیت

حتی وبگاه خبری Business Insider نیز به این موضوع توجه کرده است و تمام 60 فیلمی که برد پیت در آنها در حال غذا خوردن است را پیدا و آنها را جمع‌آوری کرده است. اما واقعا دلیل این کار چیست و چرا برد پیت در 60 فیلم مهم خود در حال غذا خوردن است؟ آیا سکانس غذا خوردن در فیلم‌ها، پیشنهاد کارگردان است یا خواست خود برد پیت؟ این‌ها سوالاتی هستند که اکثر مطبوعات و هواداران برد پیت در این روزها از یکدیگر می‌پرسند. بیایید نگاهی اجمالی به سکانس‌های غذا خوردن برد پیت در فیلم‌هایش بیندازیم و این فیلم‌ها را مرور کنیم.

 

غذا خوردن برد پیت در ابتدای شروع بازیگری

جالب است بدانید که برد پیت حتی در اولین فیلم خود یعنی (Cutting Class (1989 نیز در حال سیب گاز زدن و هات‌داگ خوردن دیده شده است و این موضوع قدمت دیرینه دارد. او در فیلم «جانی سوئید» در حال خوردن گوشت، در فیلم «مصاحبه با خون‌آشام» در حال خوردن یک موش، در فیلم «تروآ» در حال خوردن بوقلمون و در فیلم «هفت» در حال خوردن چیپس دیده شده است. این فیلم‌ها تنها بخش کوچکی از غذا خوردن این ستاره دوست‌داشتنی هالیوود هستند که مربوط به سال‌های اولیه ورود او به عرصه بازیگری محسوب می‌شوند. اما این موضوع همچنان ادامه دارد و برد پیت در فیلم‌های جدید خود نیز در حال غذا خوردن است.

برد پیت

برد پیت در جدیدترین فیلم خود به نام «روزی روزگاری در هالیوود» نیز در حال خوردن ماکارونی پنیری و نوشیدن مشروب است. اگرچه برد پیت و لئوناردو دی کاپریو هر دو برای بازی در این فیلم رژیم گرفتند، اما با این وجود نیز به طور مخفیانه ساندویچ و سیب‌زمینی سرخ شده می‌خوردند. واقعا دلیل این کار چیست؟ انگار غذا خوردن برد پیت به اندازه حضور خودش در فیلم‌ها، اهمیت دارد و باید حتما سکانسی از خوردن و آشامیدن او در اغلب فیلم‌هایش وجود داشته باشد. از اینجا می‌توانید برای دانلود فیلم روزی روزگاری در هالیوود اقدام کنید.

 

دلایل غذا خوردن برد پیت در فیلم ها

ویدیوهای بسیاری در یوتیوب وجود دارند که نشان می‌دهند، برد پیت چقدر در فیلم‌هایش غذا می‌خورد. در کنار آنها نیز ویدئوهای بسیاری نیز وجود دارند که سعی بر توضیح این کار دارند. اما دلایل مختلفی برای این عمل وجود دارد که تمام آنها توسط خود برد پیت ذکر شده‌اند. وب‌سایت خبری و سرگرمی Screen Rant یک ویدئوی کامل از چگونگی غذا خوردن برد پیت در فیلم‌هایش تهیه کرده است که نشان می‌دهد او این کار را برای قابل اطمینان‌تر شدن شخصیت خود در فیلم‌ها انجام می‌دهد. حقیقت این است که همه ما غذا می‌خوریم، یعنی باید غذا بخوریم؛ این موضوع در موفق‌ترین فیلم‌های برد پیت نیز دیده شده‌اند. یعنی همین غذا خوردن و انجام کارهای روتینی که همه در زندگی‌شان انجام می‌دهند، این فیلم‌ها را باورپذیر کرده‌اند.

این موضوع از منظر روانشناسی نیز صادق است، یعنی شخصیت‌های داستان باید شبیه به انسان‌های واقعی باشند تا مخاطب بتواند با آنها ارتباط برقرار کند. از این گذشته، چرا ما در فیلم‌ها با کاراکتر برد پیت ارتباط برقرار می‌کنیم و او را دوست داریم؟ او بسیار خوش‌تیپ است و یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین بازیگران دنیا محسوب می‌شود. برد پیت اغلب شخصیت‌های جنتلمن، با نزاکت و گاها پیچیده‌ای را بازی می‌کند و مخاطب را با خود همراه می‌سازد. اما تمام این شخصیت‌ها غذا می‌خورند، همانطور که ما غذا می‌خوریم. پس این موضوع چندان عجیب و غریب و ماورایی نیست.

غذا خوردن برد پیت

همین خوردن و آشامیدن است که کاراکترهای او در فیلم‌ها را باورپذیر و قابل اعتماد می‌سازد. مسلما تماشای غذا خوردن کسی، جذابیت بصری نداشته و در روند داستان فیلم نیز تاثیر ویژه‌ای ندارد. اما غذا خوردن کاری است که تمام ما در طول روز انجام می‌دهیم و بازیگران یک فیلم نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آنها هم مانند ما انسان هستند و باید غذا بخورند.

برد پیت در یک مصاحبه درباره این موضوع صحبت کرده است و همبازی او «مارگو رابی» در فیلم روزی روزگاری در هالیوود نیز درباره غذا خوردن برد پیت گفت:

او غذا می‌خورد چون دوست دارد خودش را سرگرم کند. بازیگران اغلب دوست دارند دست‌های خود را با چیزی مشغول کنند؛ انگار بدون انجام این کار نمی‌توانند بر روی صحنه ظاهر شوند.

طبق گزارش مجله آنلاین Mental Floss، ری رومانو هنرپیشه معروف آمریکایی نیز در مجموعه تلویزیونی طنز Everybody Loves Raymond نیز همین کار را انجام می‌دهد. تقریبا در تمام قسمت‌های این مجموعه، ری رومانو در حال باز و بسته کردن در نوشابه است. این کار اصلا به منظور تبلیغ نوشابه نیست، بلکه دلیل اصلی این کار این است که او نمی‌داند باید با دست‌هایش چکار کند. برد پیت نیز همینطور است.

 

غذا خوردن می تواند بخشی از شخصیت کاراکتر باشد

برد پیت در یک مصاحبه درباره غذا خوردنش در فیلم‌های «هشت/یازده/سیزده یار اوشن» گفته است که کاراکتر «راستی رایان» در این فیلم‌ها دائما در حال حرکت و جنب و جوش است. او وقت کافی برای نشستن پشت میز را ندارد و به همین دلیل هرچه که می‌خواهد را در حین سرقت‌هایش به سرعت می‌خورد. این موضوع در فیلم «مانیبال» نیز اتفاق می‌افتد، اگرچه غذا خوردن شخصیت «بیلی بینز» از روی عصبانیت بود؛ زیرا سعی داشت تیم بیس‌بال خود را نجات دهد.

دلایل غذا خوردن برد پیت

غذا خوردن برد پیت یکی از موضوعات داغ این روزها در میان هواداران او و مطبوعات مختلف است. دلیل اصلی این موضوع می‌تواند ایجاد حس باورپذیری بیشتر در مخاطب و همزاد پنداری با کاراکترهای فیلم باشد. شما در کدام فیلم‌ها برد پیت را در حال غذا خوردن دیده‌اید؟ همچنین اگر از طرفداران برد پیت هستید، می‌توانید بیوگرافی او را در این مقاله بخوانید.منبع پلازمگ by [author_name]