مراسم دهمین سالگرد شیائومی خیلی متفاوت برگزار خواهد شد!

کمتر از یک هفته به دهمین سالگرد شیائومی مانده و این کمپانی موفق چینی قصد دارد که در دوشنبه آینده این مناسبت را به شکلی متفاوت جشن بگیرد.

کمپانی چینی شیائومی در سال 2010 تاسیس شد و حالا برای دهمین سالگرد بنیانگذاری خود یک مراسم ویژه ‌برنامه‌ریزی کرده است. شیائومی اعلام کرد که مدیر عامل این کمپانی، لی جان، روز 21 مرداد ماه در ساعت 15:00 یک لینک مجازی ویژه را ارائه می‌کند.

دهمین سالگرد شیائومی

بر اساس تیزری که از مراسم دهمین سالگرد شیائومی پخش شد، آقای جان در سخنرانی خود به گذشته، حال و آینده این کمپانی اشاره خواهد کرد، اما شایعات همچنین حاکی از این هستند که شیائومی قصد دارد از چند دستگاه جدید نیز در روز مراسم رونمایی کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از جانب افشاگری سرشناس به نام Digital Chat Station، شیائومی «چندین گوشی جدید» و «محصولات جدید» را در 21 مرداد ماه رونمایی خواهد کرد که یکی از آن‌ها گوشی هوشمند جدیدی در سری Mi 10 است.

 

هر آنچه در مراسم دهمین سالگرد شیائومی عرضه می شود

مراسم دهمین سالگرد شیائومی

هنوز به صورت رسمی از برنامه‌های شیائومی برای رونمایی از محصولات در مراسم ده سالگی این کمپانی سخنی به میان نیامده است، اما شایعات زیادی در این باره منتشر شده‌اند که می‌توانند به ما کمک کنند.

بر اساس این شایعات، گوشی Redmi K30 Ultra که انتظار می‌رود به تراشه  MediaTek Dimensity 1000 و نمایشگر 144 هرتزی مجهز شود در مراسم دهمین سالگرد شیائومی معرفی خواهد شد. بعلاوه، خبرهایی نیز در مورد رونمایی از دو گوشی با اسم رمزهای Gauguin و Gauguin Pro که به ترتیب دوربین‌های 64 و 108 مگاپیکسلی خواهند داشت منتشر شده‌اند.

شایعاتی همچنین از گوشی شیائومی با شارژر 120 واتی، تراشه‌ای از سری Snapdragon 865 و نسل پنجم ارتباطات (5G) از اواخر ماه گذشته به گوش می‌رسند. با توجه به اینکه اوپو، ریل‌می و ویوو هم اکنون شارژ 120 واتی و بالاتر از آن را عرضه کرده‌اند، به نظر نمی‌رسد که شیائومی این کار را خیلی به تاخیر بیندازد.

ده سالگی شیائومی

در مورد مدل جدید سری Mi 10 نیز شایعاتی شنیده می‌شود که این دستگاه با نام Mi 10 Pro Plus در مراسم دهمین سالگرد شیائومی معرفی خواهد شد، اما هیچ شواهدی به صورت رسمی از این شایعات پشتیبانی نمی‌کنند. بعلاوه، اخبار زیادی منتشر شده‌اند که ادعا می‌کنند دستگاه‌های دیگری نیز در مراسم دوشنبه آینده عرضه و رونمایی می‌شوند، اما شاید بتوان از مهم‌ترین آن‌ها به یک ساعت هوشمند Redmi اشاره کرد که البته هنوز جزئیاتی در مورد آن در دسترس نیست.

همانطور که عنوان شد تمام اخبار مربوط به دستگاه‌هایی که در مراسم ده سالگی شیائومی منتشر خواهند شد در حد شایعه هستند، اما به طور قطع این کمپانی تنها به سخنرانی مدیران برای جشن گرفتن 10 سال موفقیت بسنده نخواهد کرد و بدون شک غافل‌گیری‌های فراوانی را برای طرفداران خود در مراسمی که قرار است به شکلی «متفاوت» برگزار شود برنامه ریزی کرده است.منبع پلازمگ by [author_name]