سامسونگ قطعات گلکسی نوت ۲۰ را ۲۰٪ کمتر سفارش داده است

سامسونگ به تازگی گوشی های هوشمند پرچم دار سری بعدی گلکسی نوت را با نام Galaxy Note20 و Note20 Ultra معرفی کرده است. با این حال، به نظر می رسد که غول کره جنوبی انتظار زیادی برای دستگاه های جدید ندارد. جدیدترین گزارش ها می گوید که سامسونگ قطعات گلکسی نوت ۲۰ را ۲۰٪ کمتر سفارش داده است. این یعنی انتظار فروش ۲۰ درصد کمتر.

گلکسی نوت ۲۰

طبق گزارش منتشره از The Elec، سامسونگ حدود ۲۰ درصد قطعات کمتری را برای سری Galaxy Note20 سفارش داده است. با این حال، اگر واقعاً اینگونه باشد احتمالاً فقط برای ارایه اولیه است و اگر شرکت شاهد افزایش تقاضا باشد، می تواند قطعات بیشتری را خریداری کند.

در این گزارش ادعا شده است که سامسونگ برای جدیدترین تلفن های هوشمند پرچمدار سری Note انتظار فروش اولیه ۳ میلیون دستگاه است. علاوه بر این، اضافه می کند که کل فروش پیش بینی شده تا پایان امسال در حدود ۱۰ میلیون واحد است.

سفارش قطعات ۲۰ درصدی کمتر برای سری Galaxy Note20 می تواند به دلیل تقاضای کمتر از پیش بینی شده برای تلفن های هوشمند سری Galaxy S20 باشد که در اوایل سال جاری ارایه شده است.

سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ اولترا و گلکسی نوت ۲۰ رسما معرفی شدند

همچنین، فروش تلفن های هوشمند این شرکت تحت تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 قرار گرفته است و از آنجا که بازارهای بزرگ هنوز بهبود نیافته اند، این شرکت احتمالاً حجم پیش بینی را برای ارایه اولیه پایین نگه داشته است.

سامسونگ Galaxy S20 Ultra پرفروش ترین مدل در خانواده بود و این شرکت همچنین انتظار دارد وضعیت مشابهی با سری تازه ارایه شده داشته باشد. پیش بینی می شود که Galaxy Note20 Ultra حدود 70 تا 80 درصد فروش را بین این دو مدل به خود اختصاص دهد. البته که با تفاوت های زیاد و قیمت عجیب مدل پایه، دور از ذهن هم نیست.

سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ با حافظه رم ۸ گیگابایتی و حافظه ۱۲۸ گیگابایتی، با قیمت ۱۰۰۰ دلار عرضه می شود. از طرف دیگر، Galaxy Note 20 Ultra برای نسخه 12GB + 256GB حدود ۱۳۰۰ دلار برای نسخه 12GB + 512GB با قیمت ۱۵۰۰ دلار قیمت دارد. هر دو مدل از 21 آگوست به بازار می روند.

نظر شما چیست؟ شما از خانواده گلکسی نوت ۲۰ خرید می کنید؟ کدام دستگاه برای شما جذاب است؟منبع ترنجی by [author_name]