مراکز خرید شهر دبی را بیشتر بشناسید

شهر دبی در کشور امارات متحده از شهر های مهم در زمینه تجارت و گردشگری در منطقه خاورمیانه است. دبی دارای مراکز خرید بزرگ و همینطور جاذبه‌های گردشگری بسیار خوبی است که می‌تواند مسافران را ساعت های زیادی سرگرم سازد. شهر دبی شامل مناطق زیبای ساحلی بوده و در اطرافش کویری دارد که محلی برای تور های کویر گردی نیز هست. در شهر دبی می‌توانید به رستوران‌های بسیار خوب بین المللی سر بزنید و از غذاهای خوشمزه انجا لذت ببرید.

این شهر شامل آب و هوایی گرم و آفتابی بوده و مناسب برای آبتنی و ساحل رفتن است. در شهر دبی هتل های بسیار خوب وجود دارد و تعدادی از بهترین هتل‌های زنجیره ای دنیا در این شهر حضور دارند. در آنجا می‌توانید از خدمات لوکس و مجلل بهره ببرید. شهر دبی با داشتن جاذبه‌های گردشگری خوب است و تور دبی از تورهای مورد علاقه ایرانیان به شمار می‌رود. از دلایل رفتن به این شهر مراکز خرید و بازارهای متعدد آنجا بوده که شامل انواع برندهای معتبر بین المللی و همینطور اجناس اصل و با کیفیت می‌شود. در شهر دبی می‌توانید با رفتن به این مراکز خرید از اجناس روز دنیا دیدن کنید. در ادامه تعدادی از مراکز خرید معروف و خوب در شهر دبی را به شما معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه شوید.

مرکز خرید امارات مال دبی

یکی از بهترین مراکز خرید در شهر دبی و تور دبی مرکز خرید امارات مال است که شامل فروشگاه‌های بسیار زیاد بوده و در آنجا ۵۶۰ واحد مختلف تجاری مشغول فعالیت هستند. در این مرکز خرید انواع محصولات و کالاها از برندهای معتبر جهانی در حال فروش است و می‌توانید در این مرکز خرید به فروشگاه های محصولات لوکس و مجلل رفته و از امکانات خوب آنجا بهره ببرید. این مرکز خرید دارای معماری بسیار زیبا و دکوراسیونی مدرن است و آنجا شامل امکانات تفریحی بسیار عالی مانند سینما مجهز با سالنهای مختلف، پیست اسکی روی برف سرپوشیده بزرگ و همچنین انواع رستوران‌های مختلف بین المللی و بسیار خوب و کافی شاپ های معروف و با کیفیت می‌شود.

مرکز خرید برجمان دبی

به گزارش سفر باتو ، یکی از بازارهای بزرگ و خوب در دبی مرکز خرید برجمان است که شامل انواع محصولات مختلف می‌شود. در آنجا چندین فروشگاه وجود دارد و می‌توانید در آنجا انواع لباس، وسایل خانه، وسایل تزئینی، ساعت، عطر و ادکلن و بسیاری محصولات مختلف را تهیه کنید. این مرکز خرید دارای هایپر مارکت بزرگ بوده و آنجا شامل سینما و شهر بازی سر پوشیده است. همچنین در مرکز خرید برجمان می‌توانید از انواع رستوران‌های خوب و کافی شاپ های متعدد بهره برده و بعد از خرید در آنجا غذا یا انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد را میل بفرمایید.

مرکز خرید اوت لت مال دبی

دیگر مجموعه بزرگ تجاری در دبی مرکز خرید اوت لت مال است که در آنجا می‌توانید در فضایی بزرگ و سرپوشیده به انواع فروشگاه‌های مختلف از برندهای معتبر بین المللی سر بزنید و محصولات و کالاهایی مانند لباس، کیف و کفش، اسباب بازی، وسایل خانه، وسایل برقی و بسیاری محصولات دیگر را تهیه کنید. این مرکز خرید برای خرید سوغاتی بسیار عالی بوده و در آنجا می‌توانید اکثر برندهای معروف دنیا را پیدا کنید. این مرکز خرید معمولاً محصولاتش دارای تخفیف های خوبی است و برای کسانی که می‌خواهند خرید های خوب داشته باشند مکانی عالی به شمار می‌رود. در این مرکز خرید انواع رستوران و کافی شاپ هم موجود است.

مرکز خرید دبی مال

از معروف ترین مراکز خرید که در دبی وجود دارد مرکز خرید دبی مال است که در نزدیکی برج بلند و معروف خلیفه و آبفشان معروف دبی وجود دارد. این مرکز خرید دارای انواع فروشگاه‌های بزرگ و معروف از برندهای بین المللی بوده و در آنجا می‌توانید انواع محصولات روز را تهیه کنید. در این مرکز خرید انواع فروشگاه‌های محصولات لوکس وجود دارد و می‌توانید در آنجا علاوه بر خرید هر نوع کالایی از انواع امکانات و تفریحات آنجا هم بهره ببرید. این مرکز خرید دارای آکواریومی بزرگ بوده که یکی از جاذبه‌های شهر دبی است و همچنین در آنجا می‌توانید به گالری های هنری، شهر بازی، سینماهای مجهز و بسیاری جاذبه‌های دیگر نیز سر بزنید. در این مرکز خرید انواع رستوران‌های معروف قرار دارند و می‌توانید انواع غذاهای بین المللی را در آنجا امتحان کنید.

مرکز خرید مرکاتو دبی

دیگر مرکز خرید و مجتمع تجاری بزرگ در دبی مرکز خرید مرکاتو است که دارای معماری بسیار زیبا و با الهام از کاخ های اروپایی ساخته شده است. این مرکز خرید دارای انواع فروشگاه‌های لباس، کفش، محصولات خانگی، وسایل خانه و بسیاری کالاهای دیگر است. در آنجا علاوه بر خرید می‌توانید از دیدنی‌های مختلف در آنجا لذت برده و به کافی شاپ های خوب آنجا بروید و قهوه و انواع نوشیدنی را میل کنید. این مرکز خرید چند رستوران بسیار خوب و با کیفیت داشته که می‌توان به رستوران پائول اشاره کرد که از رستوران های بسیار خوب شهر دبی است.
منبع لوکس تهران by [author_name]