مشکل خاک رفتن درون دوربین ردمی نوت ۹

ردمی این شرکت با سری Redmi Note 9 توانسته است تجارت خود را به سطح بعدی برساند. شیائومی موفق به ایجاد دستگاه هایی شد که هم از نظر طراحی و هم در مشخصات متعادل باشند. همه مدل های این سری نمایشگرهای خوب، تراشه های مناسب و سیستم های دوربین قابل احترام را دریافت کردند. اما به نظر می رسد مشکلی در رابطه با دوربین وجود دارد و به هیچ وجه مربوط به کیفیت عکس ها نیست. کاربران مشکل خاک رفتن درون دوربین ردمی نوت ۹ را گزارش کرده اند. این گزارش های متعدد حکایت از کیفیت ساخت پایین دستگاه دارند.

مشکل خاک رفتن درون دوربین ردمی نوت ۹

برخی شکایات کاربران در مورد دوربین اصلی منتشر شده است. کاربران شروع به گزارش كردند كه شيشه محافظ لنزها سطح لازم براي آببندي را فراهم نمي كند. مونتاژ بد منجر به ایجاد شکافهایی شده است که از طریق آن ذرات گرد و غبار و مواد زائد داخل آن می شوند. گوشی های Redmi Note 9 ، Redmi Note 9 Pro و Redmi Note 9S از این نقص رنج می برند. فقط دوربین Redmi Note 9 Pro Max موفق به جلوگیری از ورود گرد و غبار شد.

اولین شکایات مربوط به چند ماه پیش بود، اما پس از آن رئیس بخش جهانی شیائومی در اندونزی گزارش داد که مواردی حاکی از ورود آلودگی به دوربین ها وجود داشته است، اما هنوز هم این شرکت قصد دارد کنترل کیفیت را تقویت کند. مشکل محصول پس از آن تعداد شکایات به طور عملی ناپدید شد، اما پس از مدتی نقص بازگشت و با آن، جریان شکایات در مورد کیفیت ساخت دوربین پشتی افزایش یافت.

ظاهر این نقص کاملا تقصیر شیائومی نیست. اما در حال حاضر این شرکت ساکت است و ترجیح می دهد درباره آنچه اتفاق افتاده اظهارنظر نکند. به هر صورت باید بدانید که محصولات شیائومی مانند خیلی از شرکت های دیگر به صورت ODM تولید می شود و کنترل کیفیت این خطوط تولید ثالث هم دشوار است.

شما مشکل مشابهی را شاهد بوده اید؟منبع ترنجی by [author_name]