بازگشت تخت پادشاهی ملکه شمال به صاحب اصلی اش؛ تخت سانسا استارک در خانه سوفی ترنر

هیچ شکی نیست که ملکه ی خانه ی سوفی ترنر یا همان سانسا استارک سریال محبوب «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) خود او است. و گرچه برای اثبات این نکته نیازی به وجود تخت پادشاهی نیست اما ترنر حالا تخت پادشاهی متعلق به خودش را دارد.

سوفی ترنر بازیگر ۲۴ ساله، روز شنبه تصویری از تخت پادشاهی سانسا استارک، نقش خود در سریال «بازی تاج و تخت» را در صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرد، همان تختی که سانسا بعد از آنکه تاجگذاری و به ملکه ی شمال بدل شد بر آن نشست.

تخت پادشاهی سانسا استارک سوفی ترنر

ترنر در پایین تصویر تخت پادشاهی پر نقش و نگار سانسا که آن را در اینستاگرام خود استوری کرده بود، نوشته بود: «به خانه خوش آمدی». این تخت حالا در خانه ی ترنر و همسرش جو جوناس که به تازگی هم صاحب دختری به نام ویلا شده اند، قرار دارد.

جوناس هم این عکس را در اینستاگرام خود استوری کرد.

ترنر گرچه اعلام کرده که قصد تکرار دوباره ی نقشش در سریال «بازی تاج و تخت» را ندارد اما این سریال تا ابد جایگاه ویژه ای در قلب او خواهد داشت.

او سال گذشته پیش از پخش قسمت پایانی سریال در اینستاگرام خود نوشته بود: «سانسا ازت به خاطر اینکه بهم سرسختی و شجاعت رو یاد دادی و فهموندی که قدرت واقعی چیه ممنونم.»

ترنر که از ۱۳ سالگی بازی در این نقش را شروع کرده و ۱۰ سال از زندگی خود را با آن سپری کرده بود، در ادامه نوشته بود: «ازت ممنونم که بهم یاد دادی مهربون و صبور باشم و عشق رو سرلوحه ی زندگیم قرار بدم. من با تو بزرگ شدم. در ۱۳ سالگی عاشقت شدم و حالا بعد از ۱۰ سال… در ۲۳ سالگی باید از پیشت برم. ولی هیچوقت چیزایی که یادم دادی رو فراموش نمی کنم.»

سوفی ترنر علاوه بر تخت پادشاهی اش، یادگاری ماندگارتری هم از دوران حضورش در سریال «بازی تاج و تخت» دارد، که آن طرحی از یک دایرولف است که آن را روی دست خود خالکوبی کرده است.

طرفداران سریال وقتی از خالکوبی ترنر که با جمله ی «گله زنده می ماند» هم همراه است، باخبر شدند، تصور کردند این خالکوبی اشاره ای است به آنچه که در پایان سریال «بازی تاج و تخت» رخ داد؛ گرچه ترنر همان ابتدا این موضوع را رد کرد. (این جمله بخشی از یک دیالوگ بلندتر این سریال است: «وقتی که برف می بارد و بادهای زمستانی شروع به وزیدن می کند گرگ تنها می میرد اما گله زنده می ماند.»)

ترنر در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: «وقتی می خواستم این خالکوبی رو کنم دیگران بهم توصیه کردن که این کار رو نکنم چون اینطور به نظر میومد که منظوری ازش دارم. ولی اصلاً اینطور نبود! اون فقط یه نقل قول از آخرین فصل سریال بود و همه هم میدونن که گله قطعاً زنده میمونه، ولی اون فقط یه نکته ی عبرت آموز بود که دوست دارم سرلوحه ی زندگیم باشه.»

بیشتر بخوانید:

۱۰ حقیقت جالب درباره «سوفی ترنر»؛ سانسا استارکِ سریال محبوب «بازی تاج و تخت»

به دنیا آمدن اولین فرزند سوفی ترنر و جو جوناس

برندگان واقعی «بازی تاج و تخت»؛ هر یک از بازیگران اصلی سریال چقدر ثروت اندوخته‌اند؟

۱۱ بازیگری که قرار بود نقش های اصلی سریال محبوب «بازی تاج و تخت» را بازی کنند

چند حقیقت جالب درباره سریال محبوب «بازی تاج و تخت» و بازیگرانش

زوج های هالیوودی که چهره های مشهوری بانی آشنایی شان بودند

بازیگران هالیوودی که خالکوبی از فیلم معروف شان دارندمنبع روزیاتو کلیک کنید by [author_name]