توافق Amazon Games با Smilegate RPG

توافق Amazon Games با Smilegate RPG اتفاق جدیدی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای خواهد بود. بخش بازی‌های رایانه‌ای آمازون اعلام کرد که آنها به یک توافق با توسعه دهنده کره‌ای Smilegate RPG دست یافته‌اند تا حق انتشار انحصاری آمریکای شمالی و اروپا را در اختیار داشته باشند.

این دو با همکاری یکدیگر بازی را در سال آینده عرضه خواهند کرد در حالی که جزئیات این موضوع در تاریخ دیگری رونمایی خواهد شد. Smilegate (کمپانی مادر Smilegate RPG در سال 2002 تأسیس شده خالق عناوینی مانند CROSSFIRE و Lost Ark MMORPG می‌باشد. CROSSFIRE بزرگ‌ترین بازی شوتر اول شخص آنلاین دنیا و همچنین یکی از بیشترین عناوین آنلاین بازی شده می‌باشد که بالغ بر 670 میلیون کاربر ثبت نام شده را در خود جای داده و البته بیش از 8 میلیون بازیکن همزمان در سطح جهانی در اختیار دارد.

توافق Amazon Games با Smilegate RPG

تیم رهبری Amazon Games شامل توسعه دهندگان حرفه‌ای و مدیران با تجربه‌ای می‌باشد که به عرضه برخی از محبو‌ب‌ترین عناوین صنعت کمک کرده‌اند. به علاوه توافق نشر با Smilegate RPG، کمپانی Amazon Games به شکل داخلی مشغول توسعه New World می‌باشد، یک عنوان عظیم چند نفره آنلاین برای پلتفرم رایانه‌های شخصی که در بهار سال 2021 عرضه خواهد شد. عنوان چند نفره آنلاین و شوتر Crucible، یک عنوان آنلاین AAA دیگر براساس دنیای The Lord of The Rings و چند پروژه معرفی نشده دیگر نیز در این کمپانی تحت توسعه قرار دارند.

البته که چنین توافق‌هایی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای بسیار مرسوم است و حتی ما شاهد هستیم که یک استودیو یا کمپانی توسعه دهنده با چندین ناشر برای مناطق مختلف همکاری می‌کند تا به بهترین شکل بازی خود را عرضه نماید اما حضور هر چه بیشتر آمازون در صنعت پردرآمد بازی با توجه به سرمایه عظیم این کمپانی می‌تواند رقابت را بیش از پیش افزایش داده و در نهایت باعث بهبود تجربه گیمینگ برای کاربران شود.

بیشتر بخوانید: بازی Suicide Squad: Kill The Justice League معرفی شد: به همراه تریلر معرفی

بیشتر بخوانید: درآمد 13 میلیارد دلاری جف بزوس در یک روز: ثروتمندترین شخص دنیا ثروتمندتر شد

امتیاز: 5.0 از 5 (1 رای)منبع: سخت افزار مگ by [author_name]