اولین اسکرین شات از نسخه PC بازی Crysis Remastered منتشر شد

در ابتدا قرار بود استودیو کرای‌تک نسخه ریمستر اولین قسمت از بازی کرایسیس را همزمان برای تمامی پلتفرم‌ها منتشر کند، اما جز نسخه نینتندو سوئیچ، عرضه این عنوان برای دیگر پلتفرم به زمان دیگری موکول شد. علت این تاخیر در عرضه، گرافیک کمتر از حد انتظار بازی در تریلری بود که از این عنوان لو رفت و بسیاری از طرفداران را ناامید کرد. هفته گذشته کرای‌تک اولین گیم پلی این بازی مورد انتظار را بر روی ایکس باکس وان ایکس به نمایش گذاشت و اکنون این کمپانی تصویری از محیط نسخه PC بازی Crysis Remastered در حالتی با نام Can It Run Crysis منتشر کرده است. این حالت بالاترین تنظیمات گرافیکی بازی را تنظیم می‌کند.

تصویری از محیط نسخه PC بازی Crysis Remastered

این اسکرین شات در رزولوشن 4K به ثبت رسیده اما از آنجایی که تصویر در توییتر به اشتراک گذاشته شده و این شبکه اجتماعی به طور پیشفرض تصاویر را فشرده می کند، طبیعتا با کیفیت واقعی تصویر روبرو نیستیم. اما در هر صورت طولی نخواهد کشید که می توانیم خود بازی را تجربه کنیم یا اسکرین شات هایی با کیفیت اصلی بازی را شاهد باشیم. چرا که این بازی قرار است در تاریخ 18 سپتامبر برابر با 28 شهریور ماه برای کامپیوترهای شخصی و کنسول های بازی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

نسخه PC بازی Crysis Remastered

روز گذشته کرای تک حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی برای اجرای این بازی را اعلام کرد که نشان از این داشت با وجود پیشرفت های چشمگیر گرافیکی از جمله بافت های باکیفیت 8K، فناوری آنتی الایزینگ، SSDO و SVOGI، تنظیمات روشنایی جدید، SSR و SSD و بسیاری از ویژگی های گرافیکی متعدد، با عنوانی بسیار بهینه روبرو هستیم که بسیاری از گیمرها می توانند با سیستم های نه چندان بروز خود نیز این بازی در تنظیماتی مناسب اجرا کنند و با بازگشت به حدودا 13 سال پیش، خاطرات یک بازی خاطره برانگیز را زنده کنند.

بیشتر بخوانید: سیستم مورد نیاز Crysis Remastered اعلام شد: بهینه ترین کرایسیس تاریخمنبع: سخت افزار مگ by [author_name]