کمدین مدرسه لات‌ها [ویدیو زنگ آخر]

علی کوچولو ، علی بابایی طلا تپه معروف به علی کوچولو، از شخصیت های اینستاگرامی ایرانیان است که الکی معروف شده و در سریال اینستاگرامی زنگ آخر نیز حضور دارد. ادبیات گفتاری و نوشتاری خاص در کنار استایل منحصر به فردش سبب شده تا داستان هایش جذاب باشد. کارت بادیگارد بین المللی هم در سال ۲۰۱۹ میلادی اخذ کرد.

علی کوچولو نام هنری یکی از هنرمندان جوان تهرانی است که در اینستاگرامش، خود را بازیگر، کمدین، ورزشکار و مدل تبلیغاتی معرفی میکند. استایل خاص و بدن ورزیده علی کوچولو قصه ما سبب شده تا او در کنار حامد تبریزی، یکی از چندین هنرپیشه مجموعه سریال اینستاگرامی لات های مدرسه باشد که در هفته های اخیر با استقبال شماری از کاربران ایرانی اینستاگرام مواجه شده است.

علی کوچولو ظرف ۲ سال اخیر بیش از ۲۴۰ پست در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و سلفی های زیادی با شخصیت های مختلف گرفته و بیش از نیم میلیون کاربر اینستاگرام ایران، وی را دنبال می کند. علی کوچولو بیش از ۳۲۰۰ صفحه اینستاگرام را نیز فالو کرده که نشان می دهد او خیلی به شبکه جادویی عکس محور اینستاگرام، علاقمند است.

به هر حال نیم میلیون فالوئر داشتن، سبب خواهد شد تا افراد، بخشی از وقت خود را در طول روز، صرف فالو بازی ولایک بازی و به طور کل، سبک زندگی دیجیتالی کنند. بعضی از ویدیوهای خنده دار و جذاب اینستاگرام علی کوچولو، بیش از ۲۰۰ هزار بازدید و هزاران لایک می گیرد. البته علی کوچولو به واسطه معروفیتی که پیدا کرده در میان عده ای از کاربران اینستاگرام ایرانیان، به تبلیغ برندها نیز می پردازد.

کلا شخصیت هایی که در طول روز، زندگی خاصی از خود به نمایش می گذارند مثل بهادر وحشی و ساشا سبحانی و پویان مختاری و بقیه، در کانون توجه روزانه برخی از کاربران شبکه های اجتماعی بوده و به واسطه قدرت و جادوی هشتگ ها ولایک ها، ماه به ماه بر شمار مخاطبانشان نیز افزوده می شود و به کلکسیون اینفلوئنسرهای الکی یا واقعی اینستاگرام محلق می شوند.

اینستاگرام علی کوچولو در نشانی @alikoochoolo21 قرار دارد. او در یوتیوب نیز در یک کانال، فعالیت دارد. البته از هواردانش خواسته برای تبلیغ در صفحه او با شخص دیگری تماس بگیرند که نشان می دهد این ورزشکار با استیل و جذبه ما، مدیر تبلیغاتی هم داشته باشد. گویا بادیگارد هم دارد.

علی کوچولو

علی کوچولو و بادیگاردهایش

علی کوچولو

علی کوچولو در یکی از فوتوشوت های خاص در لوکیشنی نامعلوم!

علی کوچولو در کنار یکی از کمدین های سینما و تلویزیون

سلسله برنامه های زنگ آخر که قسمت آخر (اردو) است، جدید ترین پست اینستاگرامی علی کوچولو است. در این پست، قسمت آخر برنامه زنگ آخر که با نام اردو بارگذاری شده را در اینستاگرام علی کوچولو می توان مشاهده کرد.

علی کوچولو

تصویر اینستاگرام حامد تبریزی از دوستان علی کوچولو در سریال اینستاگرامی زنگ آخر

علی کوچولو، سریال زنگ آخر را با همکاری حامد تبریزی، محمد معماریان، حمید آقا مشتی، مهدی تبریز، علی غفاری زاده، مهدی امینی ساخته است و سریال اینستاگرامی خنده دار و جالبی است که روایت گر دوران مدرسه با بازی گری هنرپیشه های جوان خوش استعداد با چاشنی طنز است. البته اگر نویسنده سناریو، در انتخاب متن، دقت بیشتری بکند، امکان نمایش مجموعه سریال اینستاگرامی زنگ آخر در رسانه ملی نیز می تواند فراهم شود.

علی کوچولو

تصویری از اینستانوشته علی کوچولو در تابستان کرونایی ۹۹ که او را با رد بول نشان می دهد

علی کوچولو

علی کوچولو و مهدی امینی و مشکی پوش ها

علی کوچولو با تریپ و استایل خنده دار و جذابش، تلاش می کند تا روایتگر داستان های جالب در طول هفته باشد که ویدیو آن ها گاها بیش از ۸۰۰ هزار بار دیده می شود. عطر رمانس و برنج توسلی مقدم، از اسپانسرهای تبلیغاتی صفحه علی کوچولو است.

علی کوچولو در طول ماه، مسابقاتی هم برگزار می کند و از هشتگ های عجیبی در پست زنی استفاده می کند که : بادیگاردهای مشکی پوش، قوی ترین مردان جهان، مشتی با معرفت بی ادعا، موتور سنگین و دعوا خیابانی از آن جمله است.

برنامه زنگ آخر مدرسه لات ها قسمت نهم با بازی علی کوچولو لات اینستاگرام را در ویدیو بالا تماشا کنید که ۸ دقیقه و ۵۰ ثانیه است و پربیننده شده است. علی کوچولو در مراسم نیکوکاری هم فعالیت دارد. مثل مراسم بیماران خاص برج میلاد که سال ۱۳۹۷ برگزار شد.منبع روزیاتو کلیک کنید by [author_name]