شنبه , دسامبر 3 2022

مراسم معرفی پلی استیشن 5 در روز 27 شهریور برگزار می شود

آیا سونی مانند مایکروسافت سورپرایز ویژه‌ای برای ما دارد؟ سونی در روز پنج‌شنبه مراسم معرفی پلی استیشن 5 را برگزار می‌کند تا جنگ کنسول‌ها رنگ و بوی تازه‌ای به خود بگیرد.

شرکت سونی آخر این هفته مراسم معرفی پلی استیشن 5 را برگزار خواهد کرد. شرکت سونی قصد دارد مراسم آنلاین 40 دقیقه‌ای را در تاریخ چهارشنبه، 16 سپتامبر در ساعت 13:00 به وقت ایالات متحده و پنج‌شنبه، 27 شهریور ساعت 00:30 بامداد به وقت تهران برگزار کند. این مراسم شامل اخباری در رابطه با بازی‌های استودیوهای وابسته به سونی، به همراه بازی‌هایی از دیگر شرکت‌هاست. شرکت سونی این مراسم را با عنوان «نگاهی دیگر به بازی‌های پلی استیشن 5 در زمان عرضه (و فراتر)» توصیف کرده است.

انتظار می‌رود در مراسم معرفی پلی استیشن 5، تاریخ عرضه و همچنین قیمت پلی استیشن 5 نیز مشخص شود. شرکت مایکروسافت پیش از لو رفتن قیمت 299 دلاری ایکس باکس سری اس قصد داشت در هفته آینده مراسمی برای معرفی کنسول کوچک‌تر خود، ایکس باکس سری ای، برگزار کند که به لطف اخبار لو رفته در فضای مجازی، قیمت و زمان عرضه را جلو انداخت و در آینده مراسمی جداگانه برگزار خواهد کرد. شرکت سونی نیز از ماه گذشته، پیش ثبت نام برای کنسول پلی استیشن 5 را آغاز کرده، ولی هنوز قیمت و زمان عرضه را مشخص نکرده است.

مراسم معرفی پلی استیشن 5

احتمالاتی فوق قوی مبنی بر مشخص شدن قیمت و زمان عرضه پلی استیشن 5 در مراسم معرفی پلی استیشن 5 وجود دارد. این احتمال از آنجایی قوت گرفته که مایکروسافت پیش فروش خود برای کنسول ایکس باکس سری ایکس و سری اس را از 22 سپتامبر برابر با 1 مهرماه آغاز می‌کند.

همانطور که در اخبار پیشین خواندید قیمت ایکس باکس سری ایکس 499 دلار اعلام شده است. در سمت سونی تفاوتی بزرگ دیده می‌شود و این تفاوت در پلی استیشن 5 عادی و پلی استیشن 5 دیجیتال ادیشن است. همانطور که شرکت سونی از پیش مشخص کرده، این دو کنسول به جز قسمت درایو دیسک، هیچگونه تفاوتی از لحاظ سخت افزاری با یکدیگر ندارند و این درحالی‌ست که ایکس باکس سری اس، از لحاظ سخت افزاری نسبت به ایکس باکس سری ایکس ضعیف‌تر است. قیمت ایکس باکس سری اس 299 دلار تعیین شده است. بدون شک شاهد جنگ کنسولی بزرگ، بخصوص از لحاظ قیمت خواهیم بود.

قطعا تماشای مراسم معرفی پلی استیشن 5 خالی از لطف نخواهد بود. فشار بیش از حد کاربران در کنار قیمت بسیار مناسب ایکس باکس سری اس، شرکت سونی را در منگنه قرار داده و انتظارات را به شدت از سونی و پلی استیشن 5 بالا برده است. نظر شما چیست؟ آیا سونی می‌تواند بار دیگر پیروز این میدان بوده و بازیکنان را جذب خود کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


منبع پلازمگ by [author_name]

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *