خبر ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور شایعه یا واقعیت؟ + جزئیات

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره خبر ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور خواهیم داشت! با ما همراه باشید. به تازگی انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور ، موج جدیدی از خبر ازدواج مجدد مهدی پاکدل را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخته است.

مهدی پاکدل ، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون یکی از بازیگران آرام و بی حاشیه دنیای هنر ایران است که اولین بار با فیلم ” آبی ” به کارگردانی حمید لبخنده در سال ۱۳۷۹ شمسی به دنیای سینما راه یافت و با بازی در نقش هایی موفق راه خود را در دنیای هنر هموارتر کرد. مهدی پاکدل بازیگری است که با نقش ” طاهر ” در سریال ستایش بیشتر از قبل در میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید و نقش های زیادی را در سینما ، تلویزیون و تئاتر بازی کرده است.

او علاوه بر سینما و تلویزیون، در عرصه موسیقی نیز یک آلبوم به نام ” در انعکاس کوچه ‌های خیس ” منتشر کرده ‌است. وی هم چنین در سال ۱۳۹۲ شمسی، نخستین کارگردانی و نویسندگی و طرح اولیه داستان را در ” فردا ” (فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مهدی پاکدل و ایمان افشاریان و به تهیه‌ کنندگی حسین صابری) بر عهده داشته ‌است.

اگرچه مهدی پاکدل همواره سعی می کند از حواشی به دور باشد، اما انتشار یک عکس در کنار رعنا آزادی ور و فاصله کمی که بین آنها وجود دارد، بعضی حواشی را به وجود آورد!

رعایت نشدن فاصله بین مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در این عکس موجب گمانه زنی هایی از ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور شده است! اما این موضوع تا به این لحظه مورد تایید یا تکذیب هیچ کدام از این چهره ها قرار نگرفته است!

رعنا آزادی ور ، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر نیز اولین بار با فیلم مارمولک به کارگردانی کمال تبریزی در سال ۱۳۸۲ شمسی به دنیای سینما راه یافت و فیلم سینمایی ” سونامی ” به کارگردانی میلاد صدرعاملی ، جدیدترین تجربه بازیگری او در سینما است.

بد نیست بدانید نمایش ” خانه بوشاسپ درازدست ” به کارگردانی علی اتحاد که سال ۱۳۹۶ شمسی روی صحنه رفت، اولین تجربه تئاتری رعنا آزادی ور بود که در این نمایش با مهدی پاکدل همبازی شد!

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

منبع این مطلب سایت حدولیاب است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید