سریال دختر سفیر قسمت 22 زیرنویس فارسی + دانلود

سریال دختر سفیر قسمت 22 زیرنویس فارسی و دانلود با کیفیت عالی را در مجله نازی ببینید.

سریال دختر سفیر قسمت 22 زیرنویس فارسی

دانلود

داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی دختر سفیر Sefirin Kizi در همین مطلب منتشر می شود. این سریال از شبکه استار تی وی ترکیه پخش می شود و در زمان پخش به لحاظ محبوبیت همیشه در ریتینگ بین ۱ تا ۳ در بین سریال های ترکیه قرار گرفته است. استقبال از این سریال بسیار چشمگیر بوده است.

سریال دختر سفیر را شرکت NGM Media و O3 Turkey Medya تولید کرده است. این مجموعه در سال ۲۰۱۹ و در ژانر درام ساخته شده و نام انگلیسی آن The Ambassador’s Daughter است. بازیگران مشهور این سریال Neslihan Atagül و Engin Akyürek هستند. دختر سفیر اقتباسی از یک مجموعه تلویزیونی کره ای ست که از شبکه Star TV پخش می شود.

نویسندگان دختر سفیر عایشه فردا اریلماز و نهیر اردهم هستند. این دو در کارنامه خود نویسندگی فیلم Sen Anlat Karadeniz را دارند. کارگردان این مجموعه Gullerin Savasi است و در استانبول و موگلا فیلم برداری شده است.

داستان سریال

سری جدید سفیرین کزی (دختر سفیر) از شانزدهم دسامبر در تلویزیون استار آغاز شد. این سریال یک داستان بسیار احساسی ، قوی و بی نظیر است. موسیقی کاملاً زیباست. البته بازیگری بازیگران برجسته است.

Neslihan Atagül شخصیت اصلی  با عنوان Nare را بازی می کند، او دختر سفیر است. او یک دختر زیبا و جوان به نام ملک (فرشته) دارد. پس از یک حادثه وحشتناک که نار فکر می کند به زندان بیوفتد به فکر دخترش است. او به ملک می گوید که او را نزد پدرش (شوهر سابق نار) که سالها از او این کار را خواسته بود می برد. نار او را به سانکار معرفی می کند. چون زندگی دخترش برایش خیلی مهم است. سانکار پدر ملک و شوهر سابق نار می باشد.

سریال دختر سفیر قسمت 22 زیرنویس فارسی + دانلود

Engin Akyürek نقش اصلی مرد Sancar را بازی می کند. سانکار برادری به نام یحیی (با بازی Doğukan Polat) و خواهری به نام Zehra (با بازی Cemre emktem) دارد. آنها پیوند خواهر و برادری زیبایی دارند. آنها زندگی خوبی دارند. سانکار در حال ازدواج با یک دختر روستایی ست. در این حال هرچند مشتاق این کار نیست ولی به حرف دوستش گوش نمی دهد. دوستش اصرار دارد که به او بفهماند هنوز عاشق نار است.

داستان دختر سفیر بیشتر از آن که یک مجموعه درام معمولی باشد یک درام سیاسی و عاشقانه است. نگاهی به زندگی دیپلماتیک افراد دارد. از طرفی این نگاه تمام بخش های زندگی سخت و روابط خانوادگی اشخاص دیپلماتیک را برعهده دارد. شاید بتوان گفت مجموعه دختر سفیر در شناساندن سیاست عشق و امید توانا بوده است.