بیوگرافی دکتر حمیدرضا موثقی نیا داور برنامه میدون +اینستاگرام و ویکی پدیا

بیوگرافی دکتر موثقی داور برنامه میدون +اینستاگرام و ویکی پدیای او را در مجله نازی ببینید.

بیوگرافی دکتر موثقی داور

حمیدرضا موثقی در روز ۳ تیر ماه سال ۱۳۴۴ خورشیدی در محله قدیمی بهارستان طهران در خیابان ژاله آن روزها و خیابان شهدای کنونی در کوی بزرگمهر در
خانه ای بزرگ و قدیمی بدنیا آمد، تاجر چای و رئیس اتحادیه چای و بسته بندی کشور می باشد.چندی پیش نیز خط تولید جدید مجتمع چاپ و بسته بندی دبش در شهرک صنعتی اشتهارد را با حضور رحمانی افتتاح کرد. وی همچنین از خادمان حرم رضوی و بارگاه ملکوتی امام رضا ع نیز می باشد.

بیوگرافی دکتر حمیدرضا موثقی نیا داور برنامه میدون +اینستاگرام و ویکی پدیا

سوابق حمیدرضا موثقی

بالغ بر ۳۷ سال کار و فعالیت در حوزه صنعت چای بطور کامل از صفر تا صد اعم از تولید، فرآوری، بسته بندی، واردات، صادرات و توزیع به کل کشور بالغ بر ۲۵ سال کار و فعالیت در حوزه پاکت های تخصصی صنعت سیمان و پاکت‌های تخصصی صنایع پتروشیمی

بیوگرافی امیر شکوهی نیا داور برنامه میدون و همسرش +اینستاگرام

خانواده و زندگینامه شخصی

آقای موثقی در خانواده ای کاملاً مذهبی به دنیا آمده و پدرش به رحمت خدا رفته و برادرش مرحوم علیرضا موثقی نیز دار فانی را وداع گفته است.

او خانواده مذهبی خود را این گونه توصیف کرده است: در خانواده ای کاملاً مذهبی به دنیا آمدم ،آنهم مذهبى که ریشه در هزار و چهارصد سال گذشته با عشق به خاندان بزرگ عصمت و طهارت و برخواسته از شریعت نبوی و طریقت حقّه علوى مى باشد. جنس مذهبمان گويا با مذهب امروزى ها خيلي متفاوت است.

بیوگرافی دکتر حمیدرضا موثقی نیا داور برنامه میدون +اینستاگرام و ویکی پدیا

موثقی در خاطره ای از مرحوم پدرش می گوید: آدما باید هرچندوقت یکبار براى خودشان یک کارنامه تنظیم کرده و به اعمال خود نمره بدهند.

همانطوری که معلمان قدیم مدارس به فیزیک و شیمى نمره می دادند و در انتها پس از نمره انضباط ،معدل دانش آموز را مشخص میکردند؛ لازم ست که ما آدم بزرگ ها نیز به عملکرد خودمان نمره داده و معدل خویش را در پائین کارنامه اعلام نمائیم.

پیج شخصی در اینستاگرام

movassaghi.hamidreza