فایل صوتی لو رفته رسول پناه علیه گل محمدی و بازیکنان (فیلم)

فایل صوتی لو رفته رسول پناه علیه گل محمدی و بازیکنان (فیلم) و جزئیات را در مجله نازی ببینید.

فایل صوتی لو رفته رسول پناه

شب گذشته یک شبکه اینترنتی فایل صوتی منتسب به مهدی رسول پناه منتشر کرده که در آن به ابهامات مختلف در خصوص وضعیت این روزهای پرسپولیس پرداخته شده است که البته برخی معتقدند این فایل صوتی که از سرپرست پرسپولیس بیرون آمده، جعلی و فیک است. در فایل مذکور به موارد حیرت انگیزی اشاره شده که امروز به دست مایه برتری باشگاه النصر در شکایتش به CAS شده است و باید دید آیا این صحبتها واقعی بوده اند یا ساختگی چرا که در صورت اثبات واقعی بودن آن، آبروریزی بزرگی برای باشگاه پرسپولیس، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش خواهد بود؛ صدای منتسب به رسول پناه در این فایل صوتی به تخلف علنی فدراسیون فوتبال در موضوع شکایت النصر پرداخته است.

دکتر مهدی رسول‌پناه در خصوص حواشی ایجاد شده اظهار کرد: مطلع شدم در ساعات گذشته فایل صوتی تقطیع شده‌ای از صحبت‌های من در فضای مجازی پخش شده است که قطعا به منظور گمراه کردن افکار عمومی و جابجا کردن عبارات و خدشه‌دار شدن احساسات هواداران و همینطور جوسازی منفی علیه باشگاه پرسپولیس بوده است.

فایل صوتی لو رفته رسول پناه علیه گل محمدی و بازیکنان (فیلم)

او ادامه داد: برخی قصد دارند به طور مغرضانه اقدامات حقوقی موفقی که از سوی وکلای ما انجام شده را در جهت تخریب باشگاه کم‌رنگ جلوه دهند. به همین خاطر محتوای فایل صوتی منتشر شده را اکیدا تکذیب می‌کنم.