جزئیات ماجرای افشاگری احمد سعادتمند علیه رئیس هیات مدیره استقلال تهران

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جزئیات ماجرای افشاگری احمد سعادتمند ، مدیرعامل سابق استقلال علیه رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال تهران خواهیم داشت! با ما همراه باشید. احمد سعادتمند ، مدیرعامل پیشین استقلال با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام ، انگشت اشاره خود را مستقیم به سمت اسماعیل خلیل زاده ، رئیس هیأت مدیره باشگاه استقلال تهران نشانه رفت و نوشت:

” آقای رئیس هیأت مدیره یادتان هست را دست خود را روی قرآن گذاشتید و از من خواستید سکوت کنم و مانند برادر کنارتان باشم. یادتان هست شب قبل از برکناری من دعوت کردید و گفتید که چقدر تو را تحت فشار گذاشتند که زیر صورتجلسه عزل مرا امضا کنی، و به من گفتی که امکان ندارد این کار را انجام دهم و حتی از سمت ریاست هیأت مدیره استعفا خواهی داد.

این در حالی بود که فردا حکم عزل مرا امضا کردید و از البته از ماه‌ها قبل به دنبال عزل من بودی….

خیلی سکوت کردم، اما شما قرآن را نادیده گرفتید. ۲۵ روز از رفتن من از باشگاه می‌گذرد و سکوت کردم، اما شما و برخی دوستان دیگر که حتماً در قسمت‌های بعدی از آنها هم خواهم گفت، به ناحق مصاحبه کردید، پست گذاشتید و ناصواب حرف زدید. از امشب سکوتم را خواهم شکست. تا مردم بدانند که چه ظلمی صورت گرفته است. از شما می پرسم آقایان پس از رفتن من برای استقلال چه کردید.

گفتید سعادتمند طی پنج ماه و نیم فقط بدهی بالا آورد و درآمدی نداشت. اگر شما و دوستان شما می‌ گذاشتند از همان پفک آبی میلیاردها درآمدزایی داشتیم. و اگر دوستان شما ورود نمی‌کردند از درصد فروش محصولات شرکت (م) الان هیچ دغدغه‌ ای در این شرایط کرونایی و اقتصادی نداشتیم. قراردادهای لباس و طرح‌های اقتصادی، مارکتینگ، گرفتن سندهای تک برگ مرغوبکار و کمپ مرحوم حجازی، پیگیری برای گرفتن زمین‌های مرغوب هکتاری برای احداث کمپ در سراسر کشور، ساخت هتل و کمپ‌های مشترک استقلال و اسپایر به جای خودش…. شما به عنوان رئیس هیأت مدیره چقدر برای باشگاه درآمد آوردید؟

شما چه طرح درآمدزایی برای باشگاه ایجاد کردید؟ شما که نزدیک به دو سال هست با عناوین عضو هیأت مدیره، رئیس هیأت مدیره و سرپرست باشگاه استقلال بودید در این دو سال چقدر درآمدزایی داشتید؟ البته از محل فروش الهیار صیاد منش و سید مجید حسینی که آن هم….. بماند. شما طی این دو سال نه تنها درآمدی ایجاد نکردید بلکه باشگاه را با اطلاعاتی که خواهم داد به مرز نابودی سوق دادید! برای تنویر افکار عمومی و هواداران در آمدهای باشگاه را طی سال های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۸ به صورت کاملاً دقیق و بر اساس حسابرسی انجام شده به شرح ذیل اعلام می‌کنم که اسناد آن موجود است:

۱- سال ۱۳۹۴ کارگزار شرکت امین سیما کیش پرداخت بلاعوض به باشگاه ۲۴ میلیارد تومان

۲- سال ۱۳۹۵ کارگزار شرکت امین سیما کیش پرداخت بلاعوض به باشگاه ۲۸ میلیارد تومان

۳- سال ۱۳۹۶ کارگزار شرکت مبنا توسعه مبین پرداخت بلاعوض به باشگاه ۴۳ میلیارد تومان

۴- سال ۱۳۹۷ کارگزار شرکت مبنا توسعه مبین پرداخت بلاعوض به باشگاه ۵۷ میلیارد تومان

۵- سال ۱۳۹۸ کارگزار شرکت وابسته به جنابعالی شرکت آریا برتر صفر ریال درآمد و بدون حتی ریالی واریزی به باشگاه

رئیس محترم هیأت مدیره آیا می‌دانید به دلیل عدم درآمدزایی شرکت وابسته به شما باشگاه استقلال در حال حاضر ۶۶ میلیارد تومان زیان انباشته دارد؟ پس از اعتراض شدید بنده مدیرعامل منصوب شما در شرکت آریا برتر با اطلاع کامل شما، طی دو نوبت بنده را به دادسرا کشانده و حتی تا مرز بازداشت هم بردند و درود بر قاضی عادل که پس از توضیحات من متوجه شد که چه خیانتی به باشگاه شده و حتی از من خواست علیه شرکت آریا برتر شکایت کنم.

چرا که یکسال مالکیت کامل معنوی باشگاه اعم از اسپانسرینگ، تبلیغات تلویزیون اینترنتی، سایت و هرگونه درآمد از طریق برند باشگاه در اختیار داشته و نه تنها درآمدی ایجاد نکرده، بلکه هفت میلیارد و ششصد و چهل میلیون تومان با سود روزانه باشگاه را بدهکار کرد…! این یعنی تضییع حقوق بیت المال و اهمال در حق باشگاه…

اگر چه مجددا صورتجلسه صوری تنظیم و بدون ثبت در دبیرخانه نرخ سود روزانه را کان لم یکن کردند… و وقتی که اعلام کردم نمی‌گذارم یک آجر از باشگاه کم شود، خصومت ‌ها شروع شد و به دادگاه رفتم. اگر حتی یادتان باشد من را به مرگ و قتل تهدید کردید… مهم نیست برای دفاع از حقوق باشگاه دادسرا بروم و حتی تهدید به مرگ شوم…. اینها همه واقعیت هست، البته بخش کوچکی از واقعیت.

یادتان هست در جلسه هیأت مدیره شما برای فروش مهدی قائدی با رقم یک میلیون و پانصد هزار دلار ذوق زده شدید و اصرار به فروش فوری قائدی داشتید. اما همانطور که در برنامه وزین ورزش و مردم اعلام کردم که قائدی را زیر ۵ میلیون دلار نخواهم فروخت.

بر همین اعتقاد ایستادگی کردم و هنوز هم همین عقیده را دارم. اگر مندیت هم صادر کردم فقط برای مذاکره پنج میلیون دلاری بوده است. پس چرا با ذهن هوادار بازی می‌کنید. شما بودید که الهیار صیادمنش را فروختید و اگر یادتان باشد آن زمان من رئیس هیأت مدیره بودم و کتبا نامه نوشتم (موجود است) که این کار انجام نشود. بنابراین لطف کنید و صادق باشید…

من قصد حرف زدن نداشتم، اما شما و دوستان هر روز مباحثی را مطرح کردید که مجبور به پاسخگویی شدم، اصلا قصد نداشتم حرفی بزنم، چرا که آرامش باشگاه و موفقیتش از این همه هجمه ناجوانمردانه به خودم مهمتر بود. اما شما نگذاشتید و شک نکنید تا قبل از شروع لیگ خیلی موارد دیگر را هم مستند خواهم گفت. یادتان باشد بیانیه ‌ای از طرف هیأت مدیره برای من صادر کردید که به ناحق و نا صواب بود، ولی سکوت کردم اما دیگر سکوت نخواهم کرد.

این ماجرا ادامه دارد تا مردم و هواداران و مسئولین محترم بخصوص دستگاه ‌های نظارتی بدانند که در باشگاه استقلال ایران که متعلق به مردم عزیزمان چه خبرهایی هست و چه اتفاقاتی در حال وقوع است. “

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

منبع این مطلب سایت حدولیاب است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید