خلاصه داستان قسمت ۱۵ سریال ترکی تو در بزن + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۱۵ سریال ترکی تو در بزن (تو در خانه ام را بزن) را مطالعه می کنید. با ما همراه باشید. سریال ترکی تو در بزن به تهیه کنندگی شرکت  MF Yapım از شبکه Fox TV پخش می شود و کارگردانی آن به عهده کارگردان مشهور و خوشنام ترک اوندر میهلار Ender Mıhlar میباشد. هانده ارچل و کرم بورسین که نقش های اصلی داستان را به عهده دارند مهمترین دلیل جذابیت این سریال است. ( Sen Çal Kapimi ) یا همان تو در خانه ام را بزن شنبه ها از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ترکیه به مدت ۱۳۰ دقیقه از شبکه فاکس پخش میشود.

قسمت ۱۵ سریال ترکی تو در بزن + عکس

خلاصه داستان قسمت ۱۵ سریال ترکی تو در بزن

سرکان ماجرارو به انگین دوستش میگه و او بهش میگه که باید به ادا ماجرارو بگی، سرکان در آخر تصمیم میگیره که به ادا ماجرارو بگه و بهش پیام میده که همانجایی که همه چیز شروع شد منتظرتم، ادا به بالن دفتر کارش میره و سرکان نمیتواند ماجرارو بگه و بهش میگه که میخواستم همین جایی که همه چیز شروع شد همه چیزو تموم کنم، نمیتونم کسیو تو زندگیم قبول کنم چون به کارم لطمه میزنه و ادا بهش میگه ازت متنفرم و میره و از هم جدا می شوند. ادا تصمیم میگیره خودش را جمع و جور کند و به ایتالیا بره برای اتمام تحصیلش اما به صورت اتفاقی میفهمد که عمه اش برای بورس از مادر بزرگش کمک گرفته. او از عمه آیفر عصبانی میشود و و رابطه شان به مشکل میخورد و تصمیم میگیره که دیگه اجازه نده کسی تو زندگیش دخالت کند. افه پیش ادا میره و ازش برای کار دعوت میکند که باهم همکار شوند به صورتی که فقط زیر نظر افه کار کند و هیچ کاری با سرکان بولات نداشته باشد ادا قبول میکند و با افه به شرکت برمیگردد.

سرکان که به خاطر حرفهایش به ادا فکر میکرده که دیگه ادا اونجا نمیاد و ازش دور شده، با دیدن او در کنار افه تو شرکت بهم میریزد و به مرز جنون میرود اما کاری هم نمیتواند بکند چون کارمن افه است و او ادارو استخدام کرده. ادا و سرکان باهم تنش هایی دارن و جنگ سرد و روانی را در پیش میگیرن که در آخر ادا میتواند انتقامش را از سرکان بگیرد و سرکان را به حد مرگ عصبانی و دیوونه کند…

 

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

منبع این مطلب سایت حدولیاب است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید