هایده خواننده محبوب مایکل امپریولی بازیگر نقش کریستوفر در سریال سوپرانوز

هایده خواننده محبوب مایکل امپریولی بازیگر نقش کریستوفر در سریال سوپرانوز است !

این بازیگر در اینستاگرامش اعلام کرده آهنگ شانه هایت را برای گریه کردن دوست دارم از هایده را به عنوان بهترین آهنگش میداند.

هایده خواننده محبوب مایکل امپریولی

هایده خواننده محبوب مایکل امپریولی بازیگر نقش کریستوفر در سریال سوپرانوز

مایکل امپریولی بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1345 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار مایکل امپریولی می‌توان به بازیگری در سریال سوپرانوز، فیلم داستان کوسه و فیلم دوست قدیمی اشاره کرد.

مایکل امپریولی نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1374 در 29 سالگی در فیلم The Addiction به کارگردانی Abel Ferrara بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال سوپرانوز، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مایکل امپریولی محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون Lili Taylor، کریستوفر واکن، Annabella Sciorra و Edie Falco را تجربه کرد.

مایکل امپریولی در سال 1378 دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم مایکل امپریولی در این سال، بازیگری در سریال سوپرانوز محسوب می‌شود.

مایکل امپریولی سال 1378 در 33 سالگی در سریال سوپرانوز نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. مایکل امپریولی توانست با بازی در سریال سوپرانوز تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر James Gandolfini، لورین براکو، Edie Falco و Dominic Chianese بر تجارب او افزود.