در آمد نجومی ریحانه پارسا ؛ ریحانه خود فروشی می کند!

شایانیوز : ریحانه پارسا به تازگی در ترکیه با پویان مختاری آشتی کرده است و با او زندگی می کند. او در این راه دست به هرکاری زد . ریحانه پارسا پیش از این در ایران نیز بسیار جنجال به پا کرده بود. به تازگی پویان مختاری و ریحانه پارسا شگرد جدیدی برای پول درآوردن امتحان کرده اند. پویان مختاری به تازگی کانال یوتویوب به راه انداخته است و قصد دارد از این راه درآمد زایی کند. برای همین منظور هم دست به دامن پارسا شده است. 

pooyanmokhtari_1610824727


تمامی رویداد های مهم را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید.


اطلاعاتی درباره درآمد سایت های شرط بندی

ظاهرا کمپین هایی که بر ضد سایت های شرطبندی راه افتاده و حتی برخورد قوه قضاییه با حساب های بانکی جواب داده و سود سایت های شرطبندی به پایین ترین حد ممکن رسیده است.

چرا که تا همین یه مدت پیش اولویت اول پویان مختاری تبلیغ سایت های شرطبندی بود ولی حالا برای کسب درآمد از یوتیوب دست به دامان ریحانه پارسا شده است.

ریحانه+پارسا

دست نوازش ریحانه پارسا روی سر پویان مختاری

پویان مختاری قمار باز و شاخ اینستاگرام عکسی از خود منتشر کرد است که دست یک زن در حال نوازش کردن بر روی بدن وی است، تحلیلگران فضای مجازی بعد از دقایقی پی بردند که این دست، دست ریحانه پارسا است. خود فروشی ریحانه پارسا به خاطر پول در مقابل پویان جنجالی شد. در ادامه شما می توانید این عکس را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید:

pooyanmokhtari_2482153443647363717_366275149

مطالب پیشنهادی : مهراد جم تحت تعقیب؛ معشوقه دنیا به ایران دیپورت می شود؟

دست نوازش ریحانه پارسا روی سر پویان مختاری

پویان مختاری قمار باز و شاخ اینستاگرام عکسی از خود منتشر کرد است که دست یک زن در حال نوازش کردن بر روی بدن وی است، تحلیلگران فضای مجازی بعد از دقایقی پی بردند که این دست، دست ریحانه پارسا است. در ادامه شما می توانید این عکس را در سایت شایانیوز مشاهده نمایید:

pooyanmokhtari_1609783199

مطالب پیشنهادی: (ویدیو) شهره قمر : سحر قریشی یک افغانی فاسد است!

آغاز همکاری رسمی ریحانه پارسا با پویان مختاری

این در حالی است که پویان مختاری رسماً از همکاری خود با ریحانه پارسا خبر داده است.

مختاری ابتدا در یک استوری اینستاگرامی از همکاری خود با پارسا در قطعه ی جدیدش به نام «در دیگری» گفت و اعلام کرد قرار است به زودی موزیک ویدئویی با هم ضبط کنند.

Untitled-97

مطالب پیشنهادی: امیر تتلو با آبروی خواهر و مادرش چه کرد؟ + عکس

نفر سوم کنار پویان مختاری و ریحانه پارسا کیست؟

پویان مختاری علاوه بر انتشار ویدئوی رقص ریحانه پارسا در کنار خود و نسیم پاریزه که صدای قطعه ی جدید مختاری در آن به گوش می رسد، عکسی سه نفره هم  در اینستاگرامش منتشر کرد و در شرح آن نوشت: «در دیگری به زودی!»

منبع این مطلب سایت شایانیوز است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید