ما مدافع سیتی را الان می‌خواهیم

پس از مشخص شدن میزان بدهی‌های عجیب بارسلونا و مشکلات بزرگ اقتصادی این باشگاه، نامزدهای انتخاباتی نیز تصمیم گرفتند که در زمستان خریدی نداشته باشند.

این بدین معنا بود که نه ممفیس دپای، نه جینی واینالدوم و نه اریک گارسیا از سوی بارسلونا در زمستان خریداری نمی‌شود. سران بارسا تصمیم دارند که به دلیل مسائل مالی،‌ در پایان فصل و با تمام شدن قرارداد این بازیکنان، آنها را به صورت رایگان به نیوکمپ آورند.

اما از طرفی دیگر، کومان که در تمامی نشست‌های خبری خود از لزوم خرید یک مدافع و مهاجم صحبت می‌کرد، اکنون از تصمیم نامزدهای انتخاباتی عصبانی شده است.

موندو دپورتیوو گزارش داد که گروه ورزشی و کادرفنی باشگاه بارسلونا از مدیر موقت باشگاه (تاسکتس) درخواست کرده که در تصمیم خود تجدیدنظر کند.

با مصدومیت پیکه و افت لنگله و حضور پرافت و خیز آرائخو و ینگوئزا، بارسایی‌ها و کومان معتقد هستند که باید در پست دفاع مرکزی بازیکنی خریداری شود. آن بازیکن نیز اریک گارسیا، مدافع 19 ساله منچسترسیتی خواهد بود که مدت‌هاست بارسلونا به دنبالش است.

بارسلونا هم در تابستان برای خرید او اقدام کرد و هم اکنون در زمستان اندیشه انتقالش را داشت اما پس از اعلام بدهی‌ها و مشکلات بزرگ اقتصادی، این به گزینه اصلی این تیم بدل شده ولی بارسا می‌خواهد در تابستان به صورت رایگان او را به خدمت گیرد.

منبع: فارس

 

منبع این مطلب سایت شایانیوز است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید