خاکسپاری و تشییع جنازه مهرداد میناوند (فیلم و تصاویر )

خاکسپاری و تشییع جنازه مهرداد میناوند (فیلم و تصاویر) و جزئیات را در مجله نازی خانم مشاهده نمایید.

خاکسپاری و تشییع جنازه مهرداد میناوند

مراسم تدفین مهرداد میناوند فوتبالیست ارزنده کشورمان امروز در بهشت زهرا برگزار شد در این مراسم برخی از بازیکنان معروف کشورمان از جمله علی کریمی و جواد کاظمیان و علی پروین حضور داشتند

خاکسپاری و تشییع جنازه مهرداد میناوند (فیلم و تصاویر )

قرار بود این مراسم فردا انجام شود اما به اصرار خانواده میناوند امروز برگزار شد .

به گزارش رکنا، مهرداد میناوند بر اثر ابتلا به کرونا شب گذشته درگذشت.​

خانواده مهرداد میناوند در پیامی از مردم تقاضا کردند که به بهشت زهرا نروند تا کسی گرفتار ویروس کرونا نشود.
در حالی که قرار بود تشییع جنازه مهراد میناوند که شب گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد فردا برگزار شود، خانواده این مرحوم با انتشار پیامی خبر از تغییر در برنامه برگزاری تشییع جنازه دادند.

با انتشار گسترده خبر درگذشت مهرداد میناوند، ملی پوش سابق فوتبال ایران در شبکه های اجتماعی، رسانه های منطقه و همچنین وبسایت های اتریشی نیز به این حادثه تلخ واکنش نشان داده اند.

خاکسپاری و تشییع جنازه مهرداد میناوند (فیلم و تصاویر )

ضمن اینکه حساب های رسمی فیفا و ای اف سی به این خبر ناگوار اشاره کردند، سایت های بلژیکی و اتریشی با انتشار تصاویری از دوران بازی میناوند در تیم های اشتورم گراتس و شارلروا، نسبت به درگذشت ناگهانی این فوتبالیست چپ پای ایرانی واکنش نشان دادند.

خاکسپاری و تشییع جنازه مهرداد میناوند (فیلم و تصاویر )

سایت اسکای اسپرت اتریش ضمن انتشار توییت اکانت رسمی باشگاه اشتورم گراتس، خبر داد که مهرداد میناوند در 45 سالگی در بیمارستان لاله تهران به علت ابتلا به کرونا از دنیا رفته است. در مطلب این سایت اشاره شده که میناوند 67 بار پیراهن تیم ملی ایران را به تن کرده و در جام جهانی 1998 عضو تیم ملی ایران بوده است.