ستاره پرسپولیسی همچنان در سایپا می درخشد

مدافع راست سایپا موفق شد بار دیگر در ترکیب تیمش در نقش سازنده گل ظاهر شود. حسین ماهینی ، مدافع راست باتجربه سایپا در جدال با آلومینیوم اراک با ارسالی موفق به قلب دفاعی حریف تیمش را در موقعیت گلزنی قرار داد تا مهرداد حیدری با ضربه سرش در ثانیه‌های پایانی این تیم را نزدیک به سه امتیاز کند.

ماهینی که بعد از جدایی از پرسپولیس همچنان روحیه خود را حفظ کرده و نقش پررنگی در موفقیت‌های فصل گذشته نساجی مازندران با ارسال چهار پاس گل ایفا کرده بود، اکنون در سایپا نیز روند خوبی را دنبال می‌کند. دومین پاس گل این فصل او روی ارسالی از میانه میدان شکل گرفت که در ثانیه‌های پایانی می‌توانست نارنجی‌پوشان را در موقعیت کسب سه امتیاز قرار دهد که البته در فاصله چند ثانیه مانده به پایان بازی، آلومینیوم اراک روی ضربه ایستگاهی خود آن را جبران کرد تا دو تیم به تساوی رضایت دهند.

حسین ماهینی که در روزهای پایانی حضور در پرسپولیس با توجه به حضور در چند پست و دور شدن از جایگاه اصلی‌ و تخصصی‌اش با انتقادات زیادی مواجه شده بود، اکنون توانسته در دومین تیم نیز در همان نقش گلساز ظاهر شود و باید دید پایان فصل برای او با چه عملکردی همراه خواهد بود.

 

منبع این مطلب سایت شایانیوز است برای دیدن منبع اینجا کلیک کنید