بورس امروز دوشنبه 18 اسفند 99 چه شد؟ گزارشی از شاخص کل بورس امروز


بورس امروز دوشنبه 18 اسفند 99 چه شد؟ امروز دوشنبه 18 اسفند ماه 99 در آخرین روز معاملاتی این هفته منفی به پایان رسید. شاخص کل بورس امروز دوشنبه 18 اسفند 99 تلاش خود را برای مثبت شدن کرد، اما باز هم همچون روز های گذشته شاهد افزایش صف های فروش و عرضه در نماد های شاخص ساز بورس بودیم. در ادامه با گزارش کاملی از بورس امروز دوشنبه 18 اسفند 99 با ما همراه باشید.

بورس امروز دوشنبه 18 اسفند چه شد؟

بورس امروز دوشنبه 18 اسفند ماه 99 با روندی مثبت و صعودی آغاز شده و ادامه پیدا کرد. به طوری که بارقه هایی از امیدواری به بورس را در دل سهامداران روشن کرد. شاخص کل بورس امروز در دقایق ابتدایی نزدیک به 2 هزار واحد رشد کرد و نهایتا این رقم به  واحد رسید. امروز دوشنبه 18 اسفند ماه 99 همچون دیروز جو حاکم بر بازار مثبت بود و اکثر نماد های بزرگ و شاخص ساز با تقاضای بالایی همراه بودند. 

نماد های معاملاتی شپنا ، فملی ، شستا ، فارس ، شپنا ، تاپیکو ، شبندر از مهم ترین نماد های مثبت امروز بودند که تاثیر به سزایی بر صعودی شدن شاخص کل بورس ایفا کردند. همچنین لازم به ذکر است که نمادهای کوچک بازار نیز امروز وضعیت خوبی داشتند و شاخص کل هم وزن نیز امروز دوشنبه 18 اسفند ماه 99 مثبت شد. 

این در حالی است که قرار است چهارشنبه 20 اسفند ماه 99 عرضه اولیه یک نماد بورسی در بازار معرفی شود. همچنین کارشناسان اعتقاد داشتند که در ماه پایانی سال ممکن است روند بازار نزولی باشد و دلیل آن را نیاز مردم به دریافت نقدینگی اعللام کردند. اما به هر ترتیب بورس امروز دوشنبه 18 اسفند ماه 99 با رشد همراه بود. در ادامه به گزارشی از بورس امروز توجه داشته باشید.

گزارشی از شاخص کل بورس امروز دوشنبه 18 اسفند 99

 

در حال به روز رسانی 


منبع این مطلب شایانیوز میباشد