خرید فالوور ارزان از بهترین سایت فروش فالوور با کد تخفیف 50%


همانطور که خودتان بهتر از هر کس دیگری می‌دانید در اینستاگرام با پدیده‌ای به نام فالوور روبرو هستیم. فالوور به معنی دنبال‌کننده، نشان‌دهنده‌ی این موضوع است که صفحه‌ی شما تا چه اندازه جذابیت دارد و مورد اطمینان است. هر چه که تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، به این معنی است که محتوای تولید شده در صفحه‌ی شما اعم از ویدئو، عکس و … از کیفیت بالاتری برخوردار است و همچنین خدمات و محصولی که به فروش می‌رسانید به دلایل مختلف از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

کاربران می‌توانند به شیوه‌ی‌های متفاوتی وارد صفحه‌ی شما شوند. برای مثال از طریق اکسپلورر اینستاگرام، توسط یک پیام از سوی دوست، یا جست‌و‌جوی نام کاربری شما در بخش سرچ. در هر صورت نگاه اول کاربران پیش از هر چیزی، به تعداد فالوورهای شما خواهد بود. اگر تعداد فالوورهای شما کم باشد، احتمال فالوشدن یا ذخیره‌ی پست‌هایتان توسط کاربرانی که شما را نمی‌شناسند بسیار کم خواهد شد.

فالوور ارزان چیست؟

پیشنهاد اولیه به کسانی که در ابتدای راه‌اندازی کسب‌و‌کارشان در اینستاگرام هستند، این است که با خرید فالوور ارزان وجهه پیج خود را قابل قبول سازند. بهتر است برای درک این موضوع به فروشگاهی فکر کنید که اجناس بسیار خوبی در انبار خود دارد اما در ویترین آن محصولات نامرغوب یا هیچ محصولی وجود ندارد. در این صورت احتمال جلب توجه افراد رهگذر بسیار کم خواهد بود. در واقع شما با خرید فالوور برای خودتان اعتبار می‌خرید.

اما فالوور ارزان چیست و چه تفاوتی با فالوور ایرانی یا فالوور خارجی دارد؟ فالوورهای ارزان عموماَ ترکیبی از فالوورهای ایرانی و خارجی هستند و ریزش نسبتاَ کمی دارند. این روش مناسب‌ترین راه برای کسانی است که نمی‌توانند هزینه‌ی زیادی پرداخت کنند اما در عین حال نیاز دارند تا تعداد فالوورهایشان بالا باشد. اعدادی که در صفحه‌ی شما وجود دارند نقش اساسی در موفقیت شما در آینده بازی خواهند کرد. بنابراین با مدیریت تدریجی آن‌ها می‌توانید کسب‌و‌کار خود را در آینده تضمین کنید.

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که فالوورهای ارزان همان ربات‌ها یا پیج‌های تقلبی است که فقط منجر به بالارفتن تعداد فالوورها کمک می‌کنند. اما با خرید فالوور ارزان می‌توانید این انتظار را داشته باشید که بعد از مدتی تعداد لایک‌ها و کامنت‌های شما تا حدی بالا رفته و افزایش فروش هم داشته باشید. این در صورتی است که چنین اتفاقی در رابطه با فالوورهای فیک اتفاق نخواهد افتاد.

اما نباید این انتظار را داشته باشید که با خرید فالوور ارزان بتوانید تعداد لایک و کامنت‌های خود را تا حد زیادی افزایش دهید. اگر بخواهیم واقع بین باشیم، برای رسیدن به چنین هدفی باید از تکنیک خرید لایک، ویو و کامنت استفاده کنیم. همواره تعداد فالوورها و تعداد لایک و کامنت‌های خود را به نسبت معقولی نگه دارید. برای مثال اگر 1000 فالوور دارید، 15 کامنت برای یک پست شما کافی به نظر می‌رسد. در هر صورت جذابیت پست شما تاثیر به سزایی در کسب لایک و کامنت طبیعی دارد.

image_e75e206f3f57a28263e00e4a88c41988c7f8370b

معرفی بای فالوور، یک سایت معتبر و عالی برای خرید فالوور ارزان

خرید فالوور ارزان کار حساسی است. به این خاطر که ممکن است برخی سودجویان با فروش فالوور بی کیفیت و با استفاده از شیوه‌های نامناسب منجر به بن شدن حساب کاربری شما در اینستاگرام شوند. به این خاطر که اینستاگرام نسبت به فالوورهای واقعی بسیار حساس است و از آنجایی که از الگوریتم‌های بسیار پیشرفته برای بررسی نحوه‌ی پیشرفت شما استفاده می‌کند، لذا یک خطای کوچک می‌تواند باعث مسدود شدن صفحه‎ی شما شود.

بای فالوور یک سایت عالی برای خرید فالوور ارزان است. در بای فالوور نیازی ندارید که رمز عبور صفحه‌ی خود را به کسی بدهید و امنیت پیج خود را به خطر بیاندازید. علاوه بر این‌ها قیمت‌هایی که در پلن‌های مختلف بای فالوور می‌بینید کاملا منصفانه و متناسب با کیفیتی است که عرضه می‌کند. بنابراین گول افرادی را نخورید که با وعده‌های وسوسه انگیز، قصد کلاهبرداری دارند.

کد تخفیف : new

از سویی دیگر در بای فالوور می‌توانید به صورت روزانه شانس خود را برای برنده شدن کد‌های تخفیف قابل توجه امتحان کنید. اما خدمات بای فالوور به همین‌ها محدود نیست. خرید فالوور، لایک، ویو از امکانات دیگر این سایت است. حتی این امکان وجود دارد که یک پیج را به صورت کلی خریداری نمایید. لذا اگر به فکر راه‌اندازی یک پیج فوق‌العاده در اینستاگرام هستید، بای فالوور کمک می‌کند تا گام‌های اولیه را راحت‌تر و سریع‌تر بردارید.

 

 

 

 


منبع این مطلب شایانیوز میباشد