پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022

پرسپولیس برترین تیم آسیا شد 2021 رده بندی باشگاهی فوتی رنکینگ

پرسپولیس برترین تیم 2021 آسیا شد رده بندی باشگاهی فوتی رنکینگ و علت انتخاب پرسپولیس به عنوان بهترین تیم را در این صفحه ببینید.

پرسپولیس برترین تیم آسیا شد

پسپولیس تهران با اینکه قهرمانی آسیا را تجربه نکرده اما به دلیل عملکرد بسیار عالی در چند سال اخیر لیگ قهرمانان آسیا توانسته امتیازات زیادی را به دست اورد و به عنوان برترین تیم آسیا شد.

پرسپولیس برترین تیم آسیا شد 2021 رده بندی باشگاهی فوتی رنکینگ

پرسپولیس برای دومین بار در سه سال گذشته به فینال لیگ قهرمانان آسیا می رسد، از وقتی که پاس تهران جام قهرمانی باشگاه های آسیا را در سال ۱۹۹۲کسب کرد، هیچ تیم ایرانی نتوانسته در این جام به قهرمانی برسد. اکنون پرسپولیس در تلاش است تا قحطی جام ۲۷ ساله تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا را به اتمام برساند.

پرسپولیس در سه مرحله از پنج دوره گذشته لیگ قهرمانان آسیا در مرحله حذفی حضور داشته اما قبل از این دوره، موفقیت آمیزترین دوران فوتبال خود در قاره را در دهه ۱۹۹۰ کسب کرد که در جام برندگان جام آسیا قهرمان شد و سال بعد عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد.

۶۶ بازی، ۳۱ برد، ۱۵ تساوی، ۲۰ باخت، ۸۴ گل زده و ۷۰ گل خورده حاصل حضور پرسپولیس در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بوده است. سرخ‌ها با ۲ بار حضور در فینال و یکبار حضور در نیمه نهایی (در مجموع ۳ حضور در جمع چهار تیم برتر) موفق‌ترین تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

 

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *