پنج‌شنبه , دسامبر 1 2022

دعوای سیروس دین محمدی با فیروز کریمی در ستاره ساز را ببینید

فیلم دعوای سیروس دین محمدی با فیروز کریمی در ستاره ساز را ببینید

روز گذشته برنامه ستاره ساز قسمت جدیدی از خود را بر روی انتن میبرد که در این قسمت سیروس دین محمدی با فیروز کریمی درگیری شدید لفظی پیدا کرد

فیلم دعوای سیروس دین محمدی با فیروز کریمی در ستاره ساز را ببینید

البته اینگونه دعواها در برنامه ستاره ساز دیگر طبیعی شده است و بارها مربیان و داوران این برنامه عصبانی شده و با هم دعوا میکنند به عنوان مثال خداداد عزیزی همیشه با داد و بی داد کردن با بقیه دعوا میکند.

فیلم دعوای سیروس دین محمدی با فیروز کریمی

این دعواها نه ساختگی اما به نظر می رسد جنبه فان برنامه است و به نوعی مربیان برنامه ستاره ساز می خواهند حس رقابت را به شاگردان خود القاء کنند. فصل گذشته هم در یکی از قسمت ها جر و بحث شدیدی میان فیروز کریمی و خداداد عزیزی شکل گرفت و حتی موجب ناراحتی دو مربی از هم شد اما آنها خیلی زود کینه و کدورت را کنار گذاشتند و با هم مثل گذشته دوست شدند و دیدید که اینبار هم در برنامه ستاره ساز در کنار هم هستند. هر چند برخی معتقدند این درگیری ها در برنامه تلویزیونی آنها با حضور فوتبالیست هایی که قرار است آینده این فوتبال را بسازند چهره خوشی ندارد و موجب القای داده های بد به فوتبالیست ها می شود که در نهایت باید گفت رفتارهای ناراحت کننده برای ببیننده همیشه در فوتبال وجود داشته و در نهایت این بازیکن است که انتخاب می کند راه درست را انتخاب کند یا راه اشتباه.

اگر اطلاعات و یا تصاویری در این صفحه به اشتباه درج شده در قسمت دیدگاه (پایین صفحه) اعلام کنید تا اصلاح و یا حذف شود

....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *